Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felutaztam miatta Pestre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felutaztam miatta Pestre, majd nem válaszolt 4 napig? Adnátok még egy esélyt így?

Figyelt kérdés

Van egy srác, igazából már régebbről ismerem, mert ugyanaz a szülővárosunk, egy gimibe is jártunk, de komolyabb sosem volt közöttünk. Volt pár éve egy időszak, amikor napi szinten beszéltünk, de ez elmúlt. Most viszont januárban rám írt, beszélgettünk, de találkozni sosem találkoztunk, mert ő Budapesten él, én pedig Debrecenben tanulok és hiába mondtam, hogy beszéljük meg, hogy egyszerre legyünk otthon, az neki nem jó, mert hogy olyankor a szüleivel van és nem nagyon ér rá. De mondta, hogy az tök jó lenne, ha néha Pesten lennék, mert akkor találkozhatnánk, mehetnék hozzá is, meg minden.

Múlt hétfőn írtam neki, hogy lesz egy pesti barátnőm szülinapja hétvégén és meghívott engem is, ott is alszom és akkor majd összefuthatnánk, vagy valami. Nagyon örült, beszéltünk erről a hét folyamán többször, de csütörtökön írt a barátnőm, hogy fáj a feje, lázas és így lefújva a buli. Írtam a srácnak is, hogy mi lett és így nem megyek, erre ő megsértődött, hogy "tudta, hogy beoffolom". Pedig nem erről volt szó, de mivel én is vártam, hogy találkozzunk, elintéztem, hogy ott aludjak egy másik barátnőmnél, szóval így csak miatta mentem.

Írtam pénteken reggel, amikor elindultam, arra még válaszolt, beszéltünk egy fél órát, majd semmi. Írtam neki este is, majd másnap reggel is, de azokra sem válaszolt... Csak közben Instagramra pl. tett ki storyt, meg elérhető is volt, szóval a telefon a keze ügyében volt. Szombaton este is írtam, arra sem jött válasz. Majd ma reggel írt annyit, hogy "dolga volt". Ennyit, semmi bocsi, vagy valami. De hogy menjek fel ezen a héten is és "próbálja úgy intézni, hogy beleférjek a napjába". Ja, max ha nem, akkor megint kuksolok a telefon mellett egész hétvégén... Meg engem az is zavart, hogy bocsánatot sem kért, hanem a szombat esti üzenetemre válaszolt kedd reggel annyit, hogy dolga volt.


2021. márc. 2. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Jó pasi lehet.
2021. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Isten ments, ez egy tapló paraszt, és csak megdugni akar! Semennyire nem tisztel..
2021. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem engedd el ezt a pasit.

Egyrészt rendben, hogy a szüleivel akár lenni, ha otthon van, de egy órára biztos eltudna szabadulni.

A másik pedig, hogy még csak nem is szólt, hogy nem ér rá, pedig tudott volna. Szóval ő csak hülyít.

2021. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy tipikus féreg.
2021. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez felejtős, de nagyon
2021. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Már eleve fel se utaztam volna hozzá. Ha már ő a szülei miatt nem lép érted semmit. Így meg amit művelt, igazi patkányság.
2021. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt dolgom ilyennel, szinte kísérteties a hasonlóság.

Ha jót akarsz magadnak, akkor megalázó stílusban kiosztod a büdös francba (nincsenek hozzászokva az ilyenek, ezért törékeny az egójuk, amint látod), majd soha többé nem beszélsz vele.

2021. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Te tenyleg bevetted ezt a kifogast, hogy a szuleivel tolti az osszes szabadidejet?

"próbálja úgy intézni, hogy beleférjek a napjába"

Es te ezutan sem kuldted el a f*szba ezt a nagykepu retket?:)

Vegig elerheto volt, storyt is rakott ki, irhatott volna nyugodtan, egyszeruen csak NEM AKART:D

Hova alazod magad ennel jobban?

2021. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Te konkretan vakon mennel házhoz szettart lábakkal. És még ehhez is ökegyelme időpontjara kell várnod. Ne vicceljünk már. Legyen már egy kis tartasod.
2021. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
'hogy beszéljük meg, hogy egyszerre legyünk otthon, az neki nem jó, mert hogy olyankor a szüleivel van és nem nagyon ér rá.' - ez pedig leforditva annyit jelent hogy 'Debrecenben nincs helyen dugni, úgyhogy úgy gyere hogy olyan helyen legyünk együtt, ahol van'.
2021. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!