Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak akkor kezd el érdekelni valaki, amikor már én őt nem?

Figyelt kérdés
A kezdeti fázisban, amíg érzem, hogy valaki odavan értem, én általában kevésbé vagyok lelkes, csak élvezem, hogy udvarolnak nekem. Viszont, ez egy idő után a másiknak nyilván fárasztó, hogy itt-ott válaszolok üzenetre, nem nagyon érdeklődöm stb. Amikor érzem, hogy a másik már kevésbé van oda, nekem akkor jön meg a lelkesedésem, akkor szeretném “visszakapni”, persze általában ezt sem vallom be, így elszúrom az egészet és a fejem verem a falba, hogy hogy lehetek ilyen.
2021. márc. 4. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem ő érdekelt, hanem a figyelme.
2021. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egod élvezi a rajongást, és ha ez megszűnik akkor marad a nagy büdös semmi. Sajnos sokan csinálják ezt fiúk-lányok vegyesen.
2021. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, lehet benne valami, az a baj, hogy nincs sok önbizalmam, aztán jól esik, ha valakin érzem, hogy tetszem neki. Én meg nem mutatok ki semmit, de ha érzem, hogy a másik már nem tesz értem semmit, azt hiszem, hogy életem szerelmét vesztettem el. :D
2021. márc. 4. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Azért van, mert még éretlen vagy egy párkapcsolathoz.
2021. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig semmi szerelemről vagy egyáltalán érzelmekről nincs szó. Ezek csak érzések. És nincs köze a kapcsolatokhoz, csak is a belső világid tükrei.
2021. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus nő vagy, nincs ebben semmi ujdonság. Lapozzunk
2021. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerős... Mert akkor érzi igazán az ember, hogy valamit elhalasztott.
2021. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!