Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az mindig, hogy maximum 3 randi erejéig tudom fenntartani a másik érdeklődését?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben randiztam kb. 5 fiúval és minddel ugyanez történt. A találkozó előtt nagyon lelkesek voltak, az első randi után is, majd 2-3 alkalom után megszakadt a dolog, ha kerestek is, csak ilyen lagymatag beszélgetés volt már, hogy megbeszéltük, kivel mi a helyzet, majd pár nap, hét múlva teljesen eltűntek. Mi lehet velem a gond?
2021. márc. 7. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyulladt be a tűz eléggé. Majd egyszer jön egy ember akinek te vagy a minden. Kitartás. :)
2021. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem jöttél be nekik annyira, vagy azt hitték hogy te nem vagy nyitott rájuk.

Te hogyan vislekedtél? Nyitott voltál? Kezdeményeztél érintést pl karon? Megfelelnek a képeid a valóságnak?

2021. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igyekeztem nyitott lenni, bár alapból zárkózottabb, nehezen megnyíló lány vagyok. A képeim szerintem megfelelnek a valóságnak, meg ezek közül a fiúk közül volt néhány olyan is, akiket már régóta ismertem látásból, szóval gondolom, ha külsőre nem tetszettem volna nekik, nem hívtak volna el.
2021. márc. 7. 08:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valószínűleg az lehet a baj, hogy zárkózott vagy, és ez a pasiknak úgy jön le, hogy lesz*rod őket. A pasik nagyon magabiztosnak tűnnek, mert magasak, izmosak, csontos arcuk van, stb., de valójában pont annyira félnek mint mi, és pont annyira el tudnak keseredni. Senki sem szeret házhoz menni a pofonért.

Lehet hogy segítene ha kezdeményezőbb lennél. A felkar megérintése pl nagyon kiváló lehetőség, de ott van még a mini-ölelés, amikor a másiknak csak a vállára teszed a kezed, stb...

De az is sokat segíthet, ha te hívod el a másikat a harmadik randira :)

2021. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én férfiként a "lagymatag beszélgetéseket" is imádom, hogy pl. kinek milyen volt a reggelije, ha egyébként érdekel a nő. Lehet, hogy nem voltak komolyak a szándékaik és rájöttek, hogy te nem a "második randin fekszik" típusú nő vagy. Vagy csak találtak valakit aki jobban megmozgatta a fantáziájukat. Szerintem ne csüggedj, majd találsz magadhoz megfelelőbbet náluk.
2021. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is kerested a társaságát, aktívan új témát hoztál fel? Volt intimitás, kis simogatás, mélyebb beszélgetések, úgy érezted megért, bármennyit szívesen beszélgetsz velük? Sok mindentől függ, ahogy írtad, beszélgetés lagymatag volt valami miatt, szerintem jobb, hogy nem lett folytatás.
2021. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Haladtak valamerre ezek a randik vagy csak eldumaltatok 3x aztan annyi?
2021. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alapból nekem sincs problémám a “lagymatag”(:D) beszélgetéssel, mert aki érdekel, azzal kapcsolatban mindenre kíváncsi vagyok, csak azt nem szoktam érteni, hogy miért ír rám valaki megkérdezni, hogy mi a helyzet, ha utána egyértelműen nem is szeretné folytatni a beszélgést. Élőben jó volt mindenkivel, elvoltunk, csak úgy érzem, hogy volt egy pont, ahol elvesztették az érdeklődésüket, de sajnos nem tudom, hogy hol volt ez a pont. Volt olyan randi, amelyik nem haladt semerre, csak 3x elmentünk beszélgetni, volt olyan, ahol volt csók, aztán olyan is 1x, hogy ott aludtam (tudom, tudom, nem feltétlen volt jó ötlet, de ismertem már régről, így nem volt idegen).
2021. márc. 7. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szexelni akartak és nem engedted nekik vagy tényleg nem jöttél be nekik túlságosan !
2021. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jocika147 ***** válasza:

Orulj neki. Én az első randiig se tudok eljutni az utobbi 1 evben

Szoval azert annyira nem remenytelen a helyzeted :)


26/F

2021. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!