Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bűntudatomnak kéne lennie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatomnak kéne lennie?

Figyelt kérdés

Először is, mielőtt kifejtem; mindig mindenki érettebbnek és idősebbnek hitt a koromnál, és érettebbnek is érzem magam. Most leszek másodikos egyetemen, mellette pedig dolgozom.

Ismerkedtem (neten) egy fiúval, nem volt még komoly. 20 évesként volt fent, és kb egy hét után közölte, hogy amúgy 17 éves. Erre mondtam neki, hogy hát mondhatta volna, erre elkezdte, hogy hát a lányoknak csak a kor számít, meg, hogy ,,Kérdezted??”

Mondtam, hogy az őszinteség számít.


Nem voltam bunkó meg semmi, de nem igazán szeretném megejteni ezt a randit. Ekkora nagy bűn lenne ez?

19/L



2021. márc. 8. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
#10 Evvel pedig le írsz mindenkit! Tény hogy a nagya később ér, de ha mondjuk velem beszélgetnél, én rá cáfolnák! 17/f.
2021. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11: nem evvel, hanem ezzel; nem nagy, hanem nagyja, nem cáfolnák, hanem cáfolnék és az igekötőket egybeírjuk, nem külön. szóval miről is beszélünk?
2021. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#10. vagyok, köszi #12 pont ezt akartam írni!
2021. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen a sértegés, az a hihetetlen fejlettség... Na de az ilyen emberek, pont nem érdekelnek, persze ti mindenben is tökéletesek vagytok!🙂
2021. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kuka lenne a kisgyerek. Szánalmas már egy ennyire alap dologban is hazudni, ez az éretlenség jele. Mit gondolt, hogy nem fog kiderülni? Vagy hogy majd hónapok, netán évek múlva neked nem áll jogodban haragudni?

Ja ami meg a legalja, hogy ez még neki állt feljebb. Mi az, hogy “kérdezted?” Hát tudod, kivel szájaskodjon egy ilyen kis pisis, miután még ő hazudott. Általános “igazságokat” meg ő aztán főleg ne büfögjön a lányokról, pláne a nála érettebbekről. Majd azt mi eldöntjük, mi fontos nekünk. Ő meg játsszon szépen a saját súlycsoportjában, mert meg se közelíti azt a szintet, hogy idősebbekkel állhasson szóba párkapcsolat szempontjából. Bár ha ilyen a hozzáállása, az a fiatalabbaknál is nagy gond lesz, mert majd mikor megint hazudik valamiben (aki ennyire alap dologban kamuzik, megteszi majd másban is), kiderül és még ő meri számon kérni, az nagyon nem fog tetszeni egy mondjuk 15 éves lánynak sem.

2021. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!