Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet jelezni, ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jelezni, ha még nem szeretnénk, ha megfognánk a fenekünk/mellünk stb?

Figyelt kérdés
Második randin már átkarolt, ezt vizsonoztam, megfogta a combomat, amit azt hittem, hogy le szeretnék majd rázni, de végül nagyon jólesett. A harmadik randin viszont éreztem, hogy a vállamról a derekamra, majd lejjebb csúcsott a keze. A helyzet pont úgy adta, hogy jött egy lépcső, ahol felsegített, így a pillanat hamar végetért. Ha legközelebb bepróbálkozna, mit tudok tenni, hogy hárítsam, de közben ne küldjek hamis jeleket? (mert ugye ha a derekamat fogja, tákarol, vagy a combomhoz ér, azt szeretem). Esetleg fogjam meg a kezét és tegyem feljebb? Vagy kezdeményezzek inkább kézen fogva sétálást? Vagy mondjam ki szóban?

2021. márc. 8. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a kézenfogva jó kompromisszum.
2021. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg, hogy ezt még korainak érzed, de szívesen fognád a kezét/örülsz, ha átkarolja a derekadat, stb.
2021. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
És még hány randit akarsz úgy, hogy gyakorlatilag nem történik semmi? Ha jól számolom, a következő randitok a 4. lesz. Tényleg ennyire korai lenne, hogy intimebb részeken is megérintsen? A 3-4. randin már azért nem csak azon szokás pörögni, hogy "jaj, nehogy megfogja a fenekem".
2021. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Megfogja a feneked, viccesen megjegyzed, véletlen kicsit lentebb csúszott a kezed.
2021. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kedves #3-mas: azért megvárnám, hogy együtt járjunk. Azt találnám furcsának, ha két hét ismertség után megengedném valakinek.Más az, ha van egy olyan kapcsolat, ami a szexre megy, meg más az, ha érzelmi alapon közeledsz a másik felé. Szerintem. Egyébként pedig ez egyéni vélemény, értékrend és célok kérdése.
2021. márc. 8. 23:10
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ezzel még ráérünk! Majd tapizhat, ha kiderül, mennyire felhasználóbarát verzió fut rajta.
2021. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
#5: 3-4. randin simán lehet szexelni is, nem hogy azon picsogni, hogy "jaj, nehogy megfogja a fenekem, mert akkor mocskos disznó". És mi van, ha két hónap múlva derül ki, hogy a csávó esetleg egy nagy nulla az ágyban, akkor kidobtatok 3 hónapot az ablakon? Bár ti tudjátok, de szerintem értelmes felnőtt emberek nem problémáznak azon, hogy a 4. randin esetleg MÁR !!!!!! tapizni merészel...
2021. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Azt kifelejtetted, hogy 10 éves vagy🤦🏼‍♂️
2021. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bárki, akit érdekelne, 26 éves nő vagyok. És szerintem minden ember más, más komfortos, más a szeretetnyelvünk és másképp nyílunk meg. No meg más ütemben
2021. márc. 10. 22:57
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Oké, de azért 26 évesen csak nem zaklat fel, ha megfogják a fenekedet.... Nem vagytok már gyerekek.
2021. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!