Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első két randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első két randin nem adtunk egymásnak csókot, csak ölelést akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés
Most felvett Whatsapp-ra Tinder-ről.

2021. márc. 9. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ.

Első barátnőmnek 10. randin adtam csókot.

Másodiknak 2. randin.

Harmadiknak 1. randin.

Harmadik barátnőjelöltnek 2. randin.

Negyedik barátnőmnek 2. talin.


Szerintem függ a kémiától, függ az érettségtől, tapasztaltságtól is.

Én régen pl elsőnél nyújtottam, ma meg már alig tudom lassítani magam, nem felvágás képp mondom.


Szerintem ne intsd le még, ha felvett másik app-en, tartja veled a kapcsolatot, kezdeményez, invesztál, stb, akkor még "játékban" van veled.

2021. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Első két randin nem gyakori a csók, szóval nyugi, fog ez még bőven folytatódni. De a harmadiknál készülj fel arra, hogy lesz ilyesmi helyzet, ami csókhoz vezet.
2021. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A végén ő kérte, hogy vegyem fel Whatsapp-ra. De valahogy nem töri magát, hogy olyan sokat beszéljünk mint előtte.


De akkor minek veteti fel magát?

Ma nem is írt semmit.

Előtte pl reggel küldött Jó reggelt! - üzenetet.

2021. márc. 9. 23:56
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb első randin nincs csók, az kevés olyan nagymértékű ráhangolódáshoz. Az pedig egyértelműen jó jel, hogy felvett másik platformra. A csók helyett ez is egy elég jó kifejező eszköz arra, hogy még szeretne látni, nem szeretné megszakítani a kapcsolatot.

A beszélgetésben meg mindkettőtöknek kéne törni magát. Ha írt egy jó reggeltet, az már kezdeményezés. Egy jóreggelt után pl megkérdehtedet h mi a terve aznapra és már elindul a beszélegtés

2021. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem mostanában már az első randi után se írt ilyeneket.

A második után végképp nem.


Ennek ellenére a második randi végén kérte h írjam meg neki a WhatsApp-számom. Utána fel is vett hamar.

2021. márc. 10. 00:27
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Inkabb idegeskedsz. Volt masodik randi, pedig az se lett volna muszaj. Ezek utan tudni akarja a teloszamod, nehogy eltunj a tarskereson. Hat ez eleg biztato idaig.
2021. márc. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mi negyedik randin csókolóztunk és feküdtünk le.
2021. márc. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem adsz számára egyértelmű jeleket? Írtad, hogy most sem írt semmit egész nap, te írtál neki? Keresed a társaságát?
2021. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én írtam neki tegnap este. De ma reggel csak foghegyről válaszolt.
2021. márc. 10. 09:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elfoglalt. Nem beszélt arról hogy milyenek a mindennapjai? Mert a jelzéseiből az jön le, hogy közeledik, viszont kevés energiával. Ami azért is lehet mert elfoglalt, azért is, mert "bénácska" meg azért is mert rosszak a jelzései. Szóval én a helyedben nem temetném el. És a következő találkozón megbeszélni. Abban viszont lehet át kéne venned az irányíást hogy legyen következő randi. JObb élőben megbeszélni. Mert ha ez így megy, akkor lehet ghosting lesz a vége. Jobb ha megmondja ha mégse és mégjobb ha mégis
2021. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!