Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz szerintetek megbeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz szerintetek megbeszélni a másikkal még az első randi előtt, hogy amikor találkozunk megbeszéljük, hogy bejövünk-e élőben egymásnak, még mielőtt beülnénk az adott randi helyre?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem gáz.
2020. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem gáz. Ennyire tiszteljük már meg egymást hogy beszélgetünk egy kicsit. Az első benyomás különben is változhat.
2020. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem, így kéne minden első "vakrandin", és akkor nem lenne a sok kellemetlen kényszeres beszélgetés, ha nem is tetszenek egymásnak.

Ráadásul a pasi megspórolna egy csomó pénzt.

2020. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok, nem mindegy hogy tényleg vakrandi, vagy azért képen láttátok egymást? Én az utóbbiról beszéltem. Mert akkor túl nagy gáz nem lehet.
2020. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából én is azon a véleményen vagyok, mint a hármas. (leszámítva a pénzt, az nem zavar)


Iszonyat kellemetlen, mikor úgy ülsz egy másfél órás randin, hogy látod, hogy a másik az óráját nézegeti...

2020. okt. 6. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
azért a szimpi had alakuljon már ki
2020. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es: Tinder randira gondoltam, ahol nyilván láttok képeket egymásról. Én általában tetszeni szoktam, viszont volt két nevezetes eset, mikor érződött, hogy azt várják, hogy mikor lesz már vége, és végül közölték, hogy nem úgy nézek ki, mint a képeken... Azóta elég rosszul érzem magam első randikon.
2020. okt. 6. 15:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a megoldás hogy ha ezt érzed rajtuk akkor elköszönsz egy ital után. Nem kell ott ülni másfél órát.
2020. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már ilyet.

Megbeszéltük a sráccal,hogy nem láttuk még egymást élőben szóval mindkettőnknek megadjuk a lehetőséget arra,hogy kilépjen az ismerkedésből ha nem az elvártak szerint alakul valami.

Amúgy összejöttünk.:D

2020. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

"Ráadásul a pasi megspórolna egy csomó pénzt."


Ja, 500 forintot, egy kávé árát, hűha!

2020. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!