Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon aranyos pasi akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon aranyos pasi akar velem járni, de én még az előző barátomat szeretem. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és van egy 24 éves nagyon rendes, aranyos pasi, akit kb 4-5 hónapja ismerek, eddig is éreztem rajta, hogy tetszem neki, de nem gondoltam komolynak. Most viszont hétvégén a többiek eltűntek és kettesben maradtunk és nagyon jól éreztem magam, majd megcsókolt...nahh akkor itt mondom, hogy pár hónapja egy pasi nagyon magába bolondított majd becsapott, de én még mindig szeretem...szal mikor megcsókolt, először elkezdtem eltolni magamtól, de szorosan átölelt, magához húzott és hagytam magam. Utána érezte rajtam, hogy valami nem jó. Ekkor elmondtam neki, hogy még szeretem az előző pasim...

Nem tudom, hogy helyesen cselekszem-e, ha azt mondom neki, hogy nem tudok vele járni...nem tudom, hogy képes lennék-e továbblépni, viszont ha nem akkor evvel csak őt bántom...viszont ez egy nagyon édes pasi és nagyon rendes is és tudom, hogy hülye lennék hogy elszalasztanék egy ilyen lehetőséget, de nem tudom...

Szerintetek, mit csináljak?


2010. aug. 18. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg túl leszel az előző barátodon és csak és kizárólag utána mélyítsd el a kapcsolatodat a 24 éves sráccal. Ez így korrekt mind magaddal mind vele szemben.
2010. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt így kérdezed és itt,akkor sehogy se csináld.

Tudod ezeket a dolgokat mindig a szív dönti el és nem az agy.

2010. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem állsz készen egy újabb kapcsira, ne tedd

vagy egy másik lehetőség : adsz egy esélyt a srácnak (pl 1-2 hónapot) hogy sikerül-e beleszeretned.

2010. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az idő mindent megold, rendes lány vagy ha elmondtad a srácnak őszintén az érzéseidet!
2010. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jim Beam válasza:
Ha komolyan bejössz neki, úgysem adja fel. Türelmes lesz, figyelmes, lassan "kigyógyít" a régiből. Ha simán elfogadja a helyzetet és visszavonulót fúj, akkor csak aznapra érdekelt.
2010. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor bántanád, ha hitegetnéd.
2010. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!