Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! 20 éves szűz pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! 20 éves szűz pasi. Aranyos vagy szánalmas?

Figyelt kérdés

Bevallom: 20 éves vagyok, és még egy csajjal sem feküdtem le.

Barátnőim voltak, de az ágyig valahogy sosem jutottunk el.

Sokan cikiznek miatta haweri társaságba, de nekem nem életcélom hogy az utamba kerülő összes lányt megdöngessem.

A barátnőszerzés is nehézkes, mert nem nagyon járok bulizni, életem a kocsik, és a motorok, azokat bütykölöm szinte mindig, (meg persze hawerokét is), ha meg az nem, akkor ott a suli, meg az edzés.

Sajna már családi körben is célozgatnak rá, hogy menyecskét szeretnének már látni. Ez még jobban elkeserít, és egyfajta belső önbizalomhiányt, és további bezártságérzetet okoz. (hú de orvosi lett XD)


2009. nov. 27. 12:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Álompasi(L)(L)(L):$

De most komolyan. Ritka manapság az ilyen, aki így gondolkodik, hoyg nem akarja megtücskölni az összes csajt. BEcsülendő. Vagyis szerintem, aztán tuti jönnek majd azok a kommentek, hogy "Hé ember mi van veled"..stb..

Az is egy jó pont, (nalám) hogy szereted a motorokat:P meg az edzés..mmm sportos, szerelős bejövős.

Nem szánalmas. :) 19.lány.szűz. :O ez is ciki akkor?

2009. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
az ilyen pasi az szerencsétlen. ettől függetlenül lehetsz aranyos és nagyon jó ember.
2009. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

az a hawer az gáz volt... ugye csak teljesen wéletlen használtál v helyett w-t?

Ha nem akarsz csajozni, az a te bajod, magadra wess. Kimaradsz az élet legjobb dolgából. Egyébként én se járok bulizni, mégis annyi nőwel woltam, hogy ihaj...

Buliban csajozni amatőrök szokása.

2009. nov. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerencsétlen? ugyan mert???? miért? azért mert nem dug meg minden csajt akivel két szónál többet beszélt? és mi van ha csak az igazira vár?hm???? nem csak az a csúcs pasi aki azt sem tudja kivel hányszor hogyan..
2009. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
a nöi válaszolók azt hiszik, hogy a "20 éves szüz pasi" az egy olyan fogalmat jelöl, hogy egy krva jó kinézetü übercsávo aki ennek ellenére szüz...hölgyeim, hát el sem birjátok képzelni mennyi szerencsétlen 20on éves csávó van mindenféle nemi tapasztalat nélkül, de nem feltétlen azért, mert vért izzadva küzdtek, hogy megmaradjon az ártatlanságuk....nevetséges
2009. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
84%
figyelj nekem van egy ismerösöm aki 21. éves és még szüz...mellesleg atom jo pasi megvannak érte zavarodva a nök hogy is mondjam ezt "ki is használja" de leteperni még senkisem tudta....szerintem ez gázabb és elgondolkodtatobb
2009. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom mi olyan nagy szám az egész szüzességen, engem nem érdekel hogy szűz a pasi vagy sem. Nem ciki egyáltalán szűznek lenni.
2009. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
egyik se, ahhoz személyesen kellene ismerni téged hogy megítéljem :)
2009. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
A 12:13 nak igaza van. Ez szánalmas hogyha nem tud annyira se kapcsolatot létesíteni senkivel. De ez a nőknél ugyanígy igaz. És akkor jönnek a magyarázkodással hogy ők nem is akarják elveszteni. Háát persze. Biztos direkt dobja el magától ezt a kis örömet is amit még nyújtana az élet.
2009. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%

megint ez a beszűkült álszent gyakorikérdések társadalom mutatkozik meg :D

az első aztírja h álompasi....ekkora hülye nemlehet valaki, könyörgöm? aztsetudja hogynézni, aztsetudja milyen ember, de azért álompasi, csaknert ő 19 éves ésmég mindig szűuz, meg ez a gyerek is a szűz.

másik. miért csak azt a 2 lehetőséget ismeritek, h szűz, vagy minden útjába került csajt megdugott??? azilyen primitívagyúagk mindig azzal példáznak h tökjó h szűz, mert akkormég nem kúrta végig a lakótelepet. de kérdezem tőletek....azt a verziót nemismeritek, hogy már nem szűz, de kb csak 1 v 2 nőjével feküdt le????? mert az soha senkinek nemjut az eszébe. istenítitek itt a 30 éves szűzeket, h fhú, milyenjóaz, mert még nemkúrta végig a fél lakótelepet. aztán megismeritek és rájöttök h vmi nemoké. mert 30 éves korodra, ha normálisan működsz, elveszted a szüzességed.

aki meg 20 évesen szűz...hát istenem, előfordul, de szögezzük le, hogy általánosságban nem ez a normális. 20 éves korodra azért már eljutsz minimum egy lányig, akivel lefekszel. és ez nemegyenlő azzal h végigkúrta a fél lakótelepet, kedves kb 20 éves szűz asszonyok...

2009. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!