Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki túl hamar irogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki túl hamar irogat vissza társkeresőn az azt jelenti nagyon kéne már valaki neki?

Figyelt kérdés
Pl pár órán belül válaszol Romeo-n vagy Tinder-en.

2021. márc. 13. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
eddig az volt a bajotok, hogy nem ír, vagy lassan.. most már az is baj, ha gyorsan válaszol? Komolyan stopperrel kellene mérni az időt 2 válaszadás között ezek után?
2021. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Örülj, hogy egyáltalán válaszol. Én hiába írok a csajoknak, ha nem reagálnak.
2021. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az annyit jelent, hogy épp akkor ráér. Kérdezd meg mivel foglalkozik, mi a hobbija stb.

Ha egésznap gyorsan válaszol, akkor lopja a napot és mobilon lóg végig.

2021. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Mindig csak a problémakreálás... ha gyorsan ír vissza, az is probléma, ha később ír vissza, az is probléma. Mi az, ami nem probléma?
2021. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Pl. én szarás közben szoktam válaszolni mindenkinek. Leszarom, hogy 8 perccel vagy 8 órával azelőtt írt. Amíg nem volt meg a személyes találkozó, addig annyira nem izgat a dolog, hogy ilyenekkel foglalkozzak, hogy ki mikor írt.
2021. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%
Lassan már az is probléma lesz, ha valaki tud írni?!
2021. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!