Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Facebook új társkeresőjében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook új társkeresőjében az egyezések azt jelenti, hogy valaki engem belájkolt és én is őt vagy csak algoritmus alapján kidobja, hogy hasonló dolgokat szeretünk?

Figyelt kérdés
Mert ugye van egy kedvelések fül is ahol nekem még 0 a találad, de az egyezések fülnél meg már van 4 lány és nem tudom, hogy ők konkrétan engem is lájkoltak (én egészen biztosan hogy őket igen) vagy csupán a hobbik/végzettség stb alapján összepárosított egymásnak?

2020. nov. 1. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Dunát lehetne már rekeszteni ezzel a sok társkeresővel.
2020. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Nem ez volt a kérdés. -_-
2020. nov. 1. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyezések fülön azok vannak akikkel kölcsönösen kedvelitek egymást
2020. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Akkor a kedvelések fülön meg kiknek kellene megjelenni? Merthogy én jópár tucat nőt lájkoltam (más opció nincs is a dislájkolás-on (X jel) kívül) max tudsz írni hozzászólást egy-egy képhez azt hiszem. De itt mégse jelenik meg egy nő sem.
2020. nov. 1. 21:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul írtam. Szóval a Tetszel neki fülön nincs senki. Az egyezések fülön meg 4 személy. De ha utóbbi a kölcsönös like-ra vonatkozik, akkor előbbi meg mire? Hogy ő likeolt, de én még nem?
2020. nov. 1. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen ott azt látod hogy ki kedvelt.
2020. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Akkor ez azt jelenti, hogy eddig minden csaj utólag lájkolt engem (mint én őt) és azért került az összes az egyezések fülre? Mert a kedvelések pontban senki nincs még, de már van 8 egyezésem.
2020. nov. 2. 10:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. Csak ennek ne tulajdoníts nagy jelentőséget, lehet hogy náluk fel se dobott az ajánlottak között.
2020. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valamivel megkell fogni a közösséget. Vannak az önteltek, meg vannak a lúzerek, ezek játszótere a tárkereső.
2020. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
te barom nem csak ezek vannak.idióta 9 es
2020. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!