Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor közlöm egy pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor közlöm egy pasival, hogy én nem szoktam első randikon szexelni és azt mondja, hogy akkor csak orál lesz, mert az nem minősül szexnek?

Figyelt kérdés

Én komolyan ledöbbentem. Mindezt úgy, hogy már többször elhangzott tőlem, hogy kizárólag komoly kapcsolatban gondolkodom. Állítólag Ő is... De ezek alapján kétlem. Szerintem ez nem normális dolog. Első netes randim lenne, de inkább csak lenne....

Nők, férfiak, Ti mit szóltok ehhez a dumához?



2021. márc. 16. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én részemről biztos nem lenne ebből randi. Vissza se írnék.
2021. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd . Csak a szex kell neki, nem te.
2021. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
Te mit gondolsz? :)
2021. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
99%

Hát....én elküldeném a picsába. Én ismerkedni szeretek először nem leszopni valakit rögtön. Ne legyen igazam de ..szerintem csak azt akarja.

20,l

2021. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez amolyan tipikus fickós hozzáállás. Bepróbálja, hátha bejön, mit veszíthet. Még szellemesnek is gondolja magát tőle, és viccesen meséli az öltözőben - azt költői homályban hagyja, hogy nem szopta le senki. Ismerek egy srácot, aki megkérte egy csaj ismerősét, hogy "mint baráti gesztus" verje ki neki.


Férfiként szégyellem magam a férfitársaim miatt ilyenkor :(.

2021. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ez után közöltem volna vele, hogy akkor részemről ennyi volt, nem lesz randi és többet nem beszélnék vele. Persze, biztos komoly kapcsolatot keres. Az első randinak nem erről kéne szólnia. Persze ha mindkét fél szeretné, akkor nincs vele gond és az ő dolguk, de azért még a találkozó előtt közölni, hogy márpedig orál lesz és kész, elég meredek. Nekem ez nagyon kiábrándító lenne és bizts, hogy többé nem akarnék tőle semmit. Örülj neki, hogy még most kiderült milyen és ne pazarolj rá több időt és energiát.
2021. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
40%

Igazábol le lehetne szellemesen reagálni az ilyesmiket, de gondolom sokaknak nem lenne erre humorérzéke (talán nekem sem).

De az ilyesmik magas labdák :D

2021. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy gyökér proli, hagyd a 3,14csába, ne írj vissza, tiltsad le mindenhonnan.

Komolyan, ez még számodra kérdés?

És megsúgom, nem csak ilyen bunkó f@szparasztok vannak, szóval azért ne add fel.

2021. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a faszi milyen amatőr! :D Pár randi, és ha megvan vonzalom, ott a szex! Így meg írkálhatja a baromságait hónapokig, míg valami szerencsétlen csaj bele nem megy a hülyeségbe! Hát tiszta fsz!
2021. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Ja, persze komoly kapcsolatot keres.. azért akar szexet első randin.


És ez ilyen gyökerekre buknak a nők.

2021. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!