Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknál ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál ez a viselkedés szándékos füllentésnek vagy tudatlanságnak minősül?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, aki minden próbálkozásánál megkapja a következő szöveget:


"Nagyon kedves vagy, de... legyünk csak barátok. Biztosan lesz olyan lány, aki tud majd téged szeretni".


Tegyük fel, a pasi próbálkozik 50 nőnél, abból a fele elutasítja, 25-től pedig megkapja ugyanezt a szöveget. Vagyis a lányok egymásra mutogatnak, és ide-oda dobálgatják a csávót, nőtől nőig, és mégsem kell senkinek.


Hogy van ez akkor? Most tényleg komolyan gondolják, a "majd lesz valakid, aki nagyon szeret" dumát, vagy csak azért mondják, hogy kopjon már le gyorsan? Ha valódi segítőkészség lenne ezekben a lányokban, nem egyszerűbb lenne megmondani az igazat:


"Nézd, ódivatúan öltözködöl, a stílusod pedig nem jó. Így nem lesz sikered, változtass"


Mi is akkor a helyzet?


2015. nov. 1. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Azért ilyenkor szerintem érdemes a másik oldalról is megnézni a dolgot: mégis milyen pasi az, aki bepróbálkozik ennyi nőnél? Valszeg olyan, aki minden szembejövő nőnemű egyednél próbálkozik, függetlenül attól, vonzódik-e hozzá, megvan-e a kémia, meg akarja-e ismerni valójában.
2015. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy valóban így gondolják?

attól ,hogy nem jöttél be x nőnek ,nem biztos hogy veled van a baj.

mondjuk ha 50 elutasított akkor el lehet gondolkodni nem vagy e túl nyomulós/büdös a szád/rossz helyen próbálkozol

2015. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Előző te hülye vagy? Az utcán rengeteg szép nő járkál, mégis mit kellene tenni? Egy elutasítás miatt sírni, vagy a csúnyáknál próbálkozni, leljebb adva a lécet? A normális emberek válaszai érdekelnek, a sültbolond emberek kérem kerüljenek...
2015. nov. 1. 21:01
 4/19 A kérdező kommentje:

2-es mondtam én, hogy rólam szól a kérdés? Amit felvetettem, csak egy elmélet.


Egy tapasztalatlan pasinál egyébként 50 elutasítás lazán belefér, hiszen idő kérdése, mire megtanulja valaki, hogy kell nőzni. Van, akinek ez a vérében van, van, aki csak évek elteltével tanulja meg.


A kérdés azonban itt NEM a pasin, hanem a lányokon van, szóval ne próbáljatok terelni!

2015. nov. 1. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:

Vagy nem jössz be nekik külsőre, vagy a személyiségetek eltér... Az előző párommal kapcsolatban pl az értésem: remek pár, csak nem nekem.

Nagyon különbözünk, más az érdeklődési körünk/értékrendünk. Attól még nem rossz ember, csak nem működik a dolog, érted.

2015. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok a lányok kifacsaró beszédéhez, de képes lenne valaki ÉRTELMES választ adni a kérdésre?


A gyengébbek kedvéért: Nem rólam szól a kérdés, ez egy példázat!


És NEM azon van a hangsúly, hogy a pasi miért nem jön be, hanem azon, hogy a LÁNYOK füllentenek-e szándékosan amikor azzal a sablonnal jönnek, vagy tudatlanul viselkednek?

2015. nov. 1. 21:09
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem "füllentés", tudatlanság meg végképp nem.

Attól, hogy X nekem nem jön be, attól még a szomszéd Marcsának bejöhet.

És ami az "igazságodat" illeti. HA szerintem X rosszul öltözik, mert pl. a mai divatot követi, ezt megmondom neki, ő elkezd férfiasabban öltözni, odamegy Julishoz, akinek a ma divatos kislányruhába bújt ropifiúk jönnek be, Julis jól lekoptatja, mert nem bírja ha egy hímnemű férfinak néz ki (pedig ha az eredeti kislányos ropifiú jelmezben közelítene Julishoz, amit én korábban leszóltam, akkor már rég dúlna a láv)

2015. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy X nekem nem jön be, attól még a szomszéd Marcsának bejöhet."


És mi van akkor, ha szomszéd Marcsa és a többi lány is lefuttatja ezt a kört, és végül nulla eredmény? A lányoknak ennyire ne tudnák, hogy egy nőnek mi tetszik? Na ne hülyéskedj már :-)


Én pasiként egy csajról lazán meg tudom mondani, hogy a férfiak nagy százalékának bejön-e, vagy pedig max 1-2 szerencsétlennek. Ez elég kamu volt, amit most levágtál :-)))

2015. nov. 1. 22:06
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Tudatosan. Velem is előfordult, hogy az egyik jóbarátom bepróbálkozott. Nagyon aranyos, kedves, csupaszív srác. Igényes, helyes, stílusos, de nem tudok úgy nézni rá, mint optimális pasijelöltre. Nem jön be és kész. De nem azért mert ronda, bűdös meg társai, hisz a szépség alapból relatív. Van egy olyan srác, aki vele azonos forma, ugyanúgy barátom, de veszettül működik köztünk a kémia. Ezeket a dolgokat nem lehet irányítani. Nem fogok senki lelkébe beletaposni, de nyilvánvalóvá tettem, hogy nem menne. Sokat próbálkozott, ha más pasiról esett szó, akkor lehurrogta és a végén bevágta: Tudod mit, gyere össze velem! Egy ideig vicces, de annak tudatában, hogy ő komolyan gondolta, teher volt, lett.


Ez az utcán leszólítósdi meg elég lutri. Nézzen bárhogy is ki egy férfi, számomra akkor is idegen. A mai világban nem csacsogunk csak úgy vadidegenekkel. Legalábbis én nem. Persze ez olyan, mint ha szórakozóhelyen ismerkedne az ember, de végülis nem éppen.


Nincs mit csodálkozni szon, ha elküldenek, hisz akár őrült is lehetsz.


Az meg, hogy ne hazudjanak, mondják meg őszintén mi a bajuk veled, orbitális baromság.


Ha nem jön be neki a kék szem, akkor lencsét fogsz használni? De ha a kövinek meg pont a kék jön be? Nem szereti a szőkéket a csaj. Nem szereti, ha az utcán udvarolnak neki. Épp rossz napja volt, fáradt, pont te hiányoztál neki a "boldogsághoz", taszító a viselkedésed, túl laza, túl komoly, túl görcsös, túl közönséges, túl nyomulós, túl nyámnyila vagy. Nem tetszik a kisugárzásod...Fuuz sorolhatnám. Tudod hány nyálgép és izomagyú nem jön be nekem, hiába más csajok kezük-lábuk törnék értük? Ezek a dolgok nem azon múllanak, hogy mi van rajtad, milyen jól nézel ki. Vannak akiknél igen, de a felszínes emberek világában más a helyzet. Vagy szimpi vagy, vagy nem. De hogy én nem állok le barizni vadidegennel, az holtbiztos. De nincs is szükségem rá. Csókolom! 25N

2015. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Ez az utcán leszólítósdi meg elég lutri. Nézzen bárhogy is ki egy férfi, számomra akkor is idegen. A mai világban nem csacsogunk csak úgy vadidegenekkel. Legalábbis én nem."


Minden lány ezt mondja, amíg oda nem megy hozzá, egy olyan pasas, aki le tudja venni a lábáról. Nyilván vannak antiszociális emberek, akik képtelenek kezelni az ilyen helyzeteket, de tapasztalataim szerint a lányok nem szokták elhajtani a jóképű, intelligens ismeretlen pasikat.


Köszi a választ mindenesetre.

2015. nov. 1. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!