Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon gáz, ha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz, ha mindig mosolygok?

Figyelt kérdés

Ugy ertem, amikor beszelek valakivel, altalaban fulig er a szam...mondjuk alapbol ilyen mosolygos vagyok.

Volt hogy jott valaki hozzam es mar elore vigyorogtam es megkerdezte, hogy miert nezek ra igy?


Ez mondjuk lanyok eseteben nemlenne rossz, annyi a gond hogy 20F vagyok :D Nem szeretem ha esetleg bolondnak neznenek emiatt...


2010. aug. 19. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez naon aranyos:D én örülök annak ha a pasi vigyorog:D
2010. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En is olyan vagyok.

De az GAZ szo -.-, nem lehetne elfeledni, korcsul a szép MAGYAR nyelv. :(

2010. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háhá, én 23F vagyok és én is imádok mosolyogni :D De pl most is hogy ezt írom, egyedül. Meg utcán ahogy jönnek szembe a kocsik, sokszor bevigyorgok a sofőrre :D :D


Szerintem nincs baj vele, amíg nem pl egy temetésen van az ember.


A mosolyt általában szereti mindenki, csak NAGYON nem divat manapság... Én mondjuk azért kezdtem el gyakran mosolyogni, met egyrészt belül is jókedvem szokott lenni, másrész akármikor egy lány rámmosolyog, még jobb kedvem lesz, és talán tudok valamit viszonozni a saját molyommal :)

2010. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, hanem épp ellenkezőleg, mennyivel jobb egy vidám, mosolygós arcra ránézni, mint egy búval *aszottra ;)
2010. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is alapból nagyon mosolygós vagyok, belül is:) Én pedig lány vagyok és a mosolygós fiúkat , sokakban a mosolyuk fog meg elsőként:)
2010. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előbb kimaradt :a mosolygós fiúkat KEDVELEM:)

és az is hogy L19:)

2010. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!