Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » RAndiznátok egy olyan nővel ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RAndiznátok egy olyan nővel , aki depreszióra szed gyógyszereket, de általuk kiegyensúlyozott életet tud élni, hosszú távon terveznétek vele?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2021. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem! Randizgattam egy ilyen nővel, és pont mire szexre került volna a sor, addigra ment el a kedélyjavító gyógyszerének hatása.
2021. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs nagy távolság köztünk akkor miért ne.
2021. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Láttam sok olyan esetet amikor valaki elfelejtette(direkt nem vette be) a gyógyszerét. Aztán egy kisebb stessz hatására összedőlt.
2021. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2021. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem
2021. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

igen.

a barátnőm bipoláris depresszióval küzd. már amikor ismerkedtünk, az első pár órában szóba került ez, mert “nem akart zsákbamacskát árulni”, de mivel látom rajta, hogy dolgozik magán, eljár pszichológushoz és amióta együtt vagyunk, egyre kiegyensúlyozottabb, eszembe sem jutott soha, hogy ez valamilyen hátrányt jelentene a kapcsolatunkban, ha egyszer szeretem. nyilván, türelem és idő kell, hangulatingadozások kezelése, de ezekkel együtt lehet élni.

csak fontos, hogy mondd el, mert ha nem teszed, jogosan érezheti magát becsapva a másik, és nem azért fog elutasítani, mert van valamilyen mentális problémád, hanem mert nem voltál egyenes.

2021. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

Ez attól függ. Vannak stabilabb emberek és vannak instabilak plusz a kettő közt millió variáció.

Én pl viszonylag stabil vagyok. 1 éve gyógyszermentes életét élek, de járok pszichológushoz. Viszont időnként szetesek(évben 1x talán durvábban)


Barátnőm ő meg teljesen más. Le akar szokni a frontinrol úgy, hogy 5 napig nem veszi be és rohama meg dührohama lesz meg ilyenek. Senki nem vette gondozasba mióta kijott a kórházból. És ő sem hajlandó tenni semmit. Ennek ellenére van barátja(nekem is van).


Úgyhogy ha nőről van szó akkor igazából minden mindegy. A férfiaknak csak egy a fontos, hogy mi van a két lába között.

2021. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8as egy korrekt választ, két sorral elrontani...csak gratulálni tudok:)
2021. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Kizárt. Átéltem már, hogy milyen az, mikor valakinek elvonási tünetei vannak, és kifordul magából. Soha többet.
2021. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!