Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki szerint csak szimuláció a világunk, és semmi se valódi körülöttünk?

Figyelt kérdés
F/30
2021. márc. 25. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Imadlak
2021. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most kérdezed harmadszor.
2021. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak ilyennel.
2021. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha jo dolgokat szimulál be a világunkba
2021. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de amúgy egyetértek.
2021. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Te sem létezel. Az én világnézetem az, hogy csak a saját létezésemben vagyok biztos, mivel csak saját magamat érzem. Csak saját magamat tudom irányítani, a saját gondolataimat hallom. Senki és semmi másét nem. Így hogy is lehetnék abban biztos, hogy mindenki más is létezik? Hisz én nem érzek mást, csak magamat.

Azon is szoktam gondolkodni, hogy honnan tudhatjuk, hogy ez az élet? Mi van, ha a pokolban/purgatóriumban vagyunk? Hiszen küzdenünk kell az életben maradásért. Számtalan megpróbáltatás, szenvedés, nehézség, még ha nem is így tekintünk az életre.

Sorolhatnám még az agymenéseimet.

Szóval ja, engem nem zavarna egy hasonló agymenésű pasi, sőt.

Na de veled pont nem jönnék össze a millió negatív tulajdonságod miatt. :D

2021. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
De másokat is tudunk itanyitani utolso. Csak epp tudatosan nem. De amugy simán.
2021. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
De érezni nem tudsz másokat. És itt nem érintésre gondolok. Telepátiával esetleg, aki hisz ebben. De azt sosem fogom átélni, hogy egy másik ember gondolatait halljam, az ő testéből tekintsek a sajátomra. Hogy egyszerre érezzem magamat is és másokat is. Így vissza is kanyarodok oda, hogy csak a saját létezésemben lehetek biztos.
2021. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
De mostmár ez túl deep nekem estére,ne merüljünk mélyebbre. :D
2021. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
6: válaszolj privátban!!!!
2021. márc. 25. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!