Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdenél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyan pasival aki szerint csak szimuláció a világunk, és semmi se valódi körülöttünk?

Figyelt kérdés
F/30
2021. márc. 25. 20:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
6-os Már megjárta párszor a diliházat is ! XDDDDDDD :____D
2021. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: Aztán kimegy belőled a szer
2021. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Hmmm hát érdekes kiírt kérdés az biztos, egyből a Mátrix film ugrott be.. A 6-os meg szerintem nem rég szabadult egy elmegyógy intézetből, szerintem kitették mert nem volt TB-je :D :D
2021. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
😂😂 Nem szabadultam sehonnan, de köszi. Nem lepődök meg, hogy senki nem érti a gondolataimat. Amikor néhány embernek elmondom, annyit kapok, hogy nincs bennem empátia. 🤷🏽‍♀️ Ami nem igaz. Ebből is látszik, hogy senki nem érti valójában, mire is gondolok. Túl egyszerűek vagytok. 😀
2021. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Vicceltem csak amúgy meg, ne vedd komolyan. A legtöbb ember, persze hogy nem ért mert ők nem kíváncsiak ilyen agymenésekre, de érdekes gondolatmeneted lehet az biztos. Nincs ezzel semmi baj amúgy te ilyen vagy és kész.
2021. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem komolyan, ezért is a röhögős fej. Meg amúgy sem érdekel, úgysem létezel, tudod. 😀
2021. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy nem érdekel :D akkor te se létezel ennyi erővel, vagy lehet hogy egy terminátor vagy a jövőböl amit a Skynet küldött az emberiség ellen :D
2021. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Áh, ilyen terminátorosdiban nem hiszek. Mondom, én csak magamban hiszek, magamat érzem. Minden más körülöttem kérdéses. Egyébként ha belegondoltok, szerintem ez logikus, ez még nem olyan magas szint, hogy bolond legyek emiatt. 😀
2021. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 oneswfanboy ***** válasza:
50%
Értem, de azért a körületted lévőket is kéne érezned. Legközelebb ne told túl a Mátrix filmet szerintem csak egy jó tanács :D
2021. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Megláttam ezt a kérdést és megörültem, hogy na végre, pont ilyen férfire vágytam. Aztán megláttam a felhasználoneved...:D Csalódás a köbön.
2021. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!