Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A távolságtartás, a napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolságtartás, a napokig nem keresés miért volna vágyfokozó?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy férfivel, minden jól is alakult, kivéve hogy nem reagálok a szexuális célzásaira. Kb másfél hete ismerem, nekem ez finoman szólva kevés idő a szexuális vágyra. Ma írta, hogy az ünnep miatt majd csak jövő héten fog keresni. Rokonlátogatás, egyebek... Én is kellemes ünnepet kívántam neki. Arra gondoltam, szerintem nem fog többet keresni, hiszen nem reagáltam a szexuális célzásaira. Vagy pedig azt hiszi, ezzel majd azt váltja ki, hogy a küszöböt fogom kaparni utána, és majd jövő héten a karjaiba omlom elaléltan? Ebben nagyon téved, már az is, hogy ennyi napig nem keres, nemhogy vágyfokozó hanem kiábrándító. Mire jó ez az egész, nem is értem mit gondolhat?
2021. ápr. 1. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez vagy egy játszma ahogy gondolod, vagy egy másik játszma eredmènye, amiben nem vettél részt. Szerintem jól tetted. Ne erőszakoskodjon ilyenekkel, mert ez a kanos vergődès visszataszító másfél hét utàn. Akkor van ennek létjogosultsága, ha már történt köztetek ez-az.

Máskülönben olyan, mintha csak az üres fantáziálások tárgya lennél.

Szerintem ne sajnáld, ha emiatt nem keres többet. Annyit is ért.

A húsvét pedig nem mentség arra, hogy napokig nem ír. Ha akarna, minden nap írhatna.

2021. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is kb úgy érzem, mintha valami beteges fantázia része lennék. Ő már érzelmekről beszélt,nekem meg ennyi idő csak a szimpátiához elég. Sokat kellene minimum beszélgetni ahhoz, hogy bennem érzelmek alakuljanak ki. Egyébként megpróbálta kiszedni belőlem az érzelmileg gyenge pontjaim, olyat meg nem talált.
2021. ápr. 1. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
vagy csak kifogtál egy fickót, aki pajtást keres, holott az asszony meg otthon várja...
2021. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen számomra szavaiddal élve, még pajtásnak is kevés, mert emberileg hogy is mondjam, önző és emiatt nulla.
2021. ápr. 1. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van valakije azért nem lesz elérhető az ünnepek alatt.
2021. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kuka
2021. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván kuka, de döbbenetes hogy valakinek ilyen vastag legyen a bőr az arcán.
2021. ápr. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!