Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hirtelen távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hirtelen távolságtartó lett, mi az oka?

Figyelt kérdés
Szóval még egy középiskolába jártunk, ahol majdnem össze is jöttünk, de más okok miatt végül nem. (magánélet) Egészen jó kapcsolatunk volt annak ellenére is, aztán később megszűnt iskola után a kommunikáció, legalábbis nem volt olyan gyakori. Tudtunk egymásról, mi történik, aztán ősszel felköszöntött szülinapomra, és onnan valahogy újra indultak a dolgok. Többször találkoztunk, nem volt semmi gebasz. Tudtunk évődni, viccelődni, beszélgetni, a szex is jó volt, és most lementünk egy hétre a szüleihez (ő hívott el). Ott még minden kalssz volt az első pár napban, aztán valahogy a felénél távolságtartó lett. Semmi puszi, simogatás, egy csók vagy bármi. Mintha csak úgy eltűrne és alapszinten beszélt velem de ennyi. Szex nulla. Még egy kézfogás se. Pedig a szüleivel jól elvoltam, a két húgával is. Aztán visszajöttünk le nála, és mikor mentem haza busszal, máskor mindig kikísért, most nem, állok kabátban, hogy akkor indulok. Az ágyban felült, oda is mentem hozzá, picit odabújni de meg se ölelt, vagy csókolt. A szüleinél egyszer kérdeztem, hogy haragszik-e, vagy mi a baj, lerázott, hogy nincs semmi. Aztán a rideg elköszönés után is egyszer még megkérdeztem, de semmi válasz a korábbin túl. Eléggé összezavarodtam. Az intimitás minden fomrája megszűnt nagyjából, és nem értem miért. (23/L, a barátom is velem egyidős)

2021. jan. 20. 10:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy valamit sustorogtak a hátad mögött a családból. Vagy a szomszéd Gizi megint kivetette rá a hálóját.
2021. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok.

Mindenesetre elég inkorrekt és unintelligens, megalázó magatartás. Ha valami miatt bekattant, akkor minimum, közli az okát.

2021. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezgetni kell, ha nem reagál, akkor mellőzni.
2021. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez szakítás akart lenni.. Vagy csak iszonyúan megsértődött/kiakadt valamin, és duzzog.
2021. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a jövőképünk elég azonos, és nem az a fajta, aki ha szakítani akar nem mondaná. A sztorihoz tartozik, hogy sok rossz kapcsolata volt. Az anyukája a barátnőjének nevezett, lehet ez volt az oka? Rájött, hogy innen komolyodnánk, és nem tudja mit akar? Erre is gobdoltam már. Mert alapvetően intelligens és lehet vele beszélni, ha probléma van. Lehet, hogy úgy viselkedek majd, mint eddig és meglátjuk, ő hogyan fog. Hátha átmeneti, aztán ha nem valtozik ez az állapot, majd újra előveszem a témát. Nyomulni vagy hisztizni sincs értelme, ha nem mond semmit két alkalommal sem. Azért nem gondoltam szakításra, mert ahhoz túl hirtelen. Most alakulnánk egy rendes kapcsolat felé, lehet ezért akadt el? Vagy nem akarja, vagy pont agyal, hogy merre tovább?
2021. jan. 20. 12:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg megismerte anyukádat és rájött, hogy ezt nem annyira szeretné:) Simán lehet, hogy szociálisan nem vagy neki vállalható.
2021. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hatodik (6) ő hivott el a saját családhához :D nem nálunk voltunk, és édesanyám ismeri még suliból :D
2021. jan. 20. 12:10
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
jaaaa.... akkor lehet anyukának nem tetszettél:)
2021. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Duzzog valamin, 100%.

Én még párszor megkérném, hogy mondja el. Nem így, hogy

"de mi a baj?"

hanem mivel már a sokadik alkalom, inkább így

"felnőttek vagyunk, vagy elmondod mi bajod, vagy itt be is fejezhetjük, mert nincs kedvem a játszmázáshoz".

2021. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Anyukájával nagyon sokat beszélgettünk, a faterja nagy metálos, sok zenét mutatott nekem, húgai is bírtak, orákat elvoltam velük, nem hiszem, hogy ez lett volna a baj. Vagy ha igen, akkor nagyon jól titkolták 🤷
2021. jan. 20. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!