Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelölt ismerősnek iwiwen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt ismerősnek iwiwen. Ez jó jel? :D

Figyelt kérdés
Kb 2 hete írtam neki az egyik közösségi oldalon (nem iwiw), amire ő válaszolt is, de nem jelölt be. Már teljesen elszomorodtam, hogy nem érdekelem. Aztán 4-5 napja beregisztráltam iwiwre, de egy ismerőst sem jelöltem be eddig. Ma pedig beléptem, és látom bejelölt az aki tetszik nekem :D Ugye azt jelenti keresett, szóval lehet érdeklem? :D
2010. aug. 20. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
bizony.sok szerencsét:D
2010. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy ismer.Lefogadom sokszáz ismerőse van iwiwen de azt kétlem hogy mindegyikkel összegyűrte volna a lepedőt
2010. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hat figyelj...engem bejelolt egy 11 eves falubeli lany. Megse tetszem neki....remelem:D
2010. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg ismer, és igaz hogy van neki vagy 400 ismerőse...Akkor ezt bebuktam XD
2010. aug. 20. 22:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak furcsa, hogy rám keresett, pár nappal azután hogy beregisztráltam
2010. aug. 20. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez lóf@szt se jelent.
2010. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajna jól szólt az előző ez semmit nem jelent engem is rengeteg hölgy ismerősöm bejelöl/bejelölt volt hogy aznap ismerkedtünk meg és mire hazaértem már bejelölt + űzit is kaptam, de még sem akar semmit sem.

Email-re azonnal válaszolnak/ sms-re/ felhívnak sőt azt írják Hiányzol/ szeretlek/ Sokat gondolok rád aztán semmit nem akarnak valószínűleg, mert férjnél vannak...vagy csak én vagyok töketlen:DDDDDDDDDDDDD

2010. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te tényleg töketlen vagy
2010. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most, hogy iwiwen, az Úr szent színe előtt összeismerkedtetek, akár dughattok is.
2010. aug. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne szomorodj el..deee ez semmit nem jelent..Valószínű azért jelölt be mert ismer..És sztem ne legyél túl nyomulós.. Hány éves vagy..??
2010. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!