Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak jövőhéten talizok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak jövőhéten talizok barátnőmmel, mivel kössem le magam addig? Mindig csak ő jár a fejemben.

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyemmeg :)

Nincsenek haverjaid ? Elmehetnél velük sörözni egyet,vagy focizni vagy ilyesmi. Vagy menj el gyúrni,vagy futni .Esetleg valami hobbid ?:D Találd fel magad :) Egyébként jövőhéten annál jobban fogtok egymásnak örülni ;)

2010. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

csak unalmas hobbijaim vannak, de aztmondja szereti az unalmas hobbikat :)) :D

Nem amúgy, de azt kifelejtettem hogy jövőhét végén szombat vasárnap körül :(

2010. aug. 20. 22:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Hűha :/ Akkor esetleg valami több napos program ?:D Sátorozás haverokkal : D Az jó tud lenni..: D Használjátok ki még a nyarat,mindjárt vége :(
2010. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én meg egy és fél hónapja nem találkoztam vele. na ehhez mit szólsz?=/
2010. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:))
2010. aug. 20. 22:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk. :( Bárom elutazott messzire egy hétre így ebszélni is csak smsben tudunk. Azért próbálom elfoglalni magam, meg barátnőzök, meg csinálok mindenfélét, de azért hiányzik, nagyon. Nagyon sokkal többet nem tudok mondani mint az előző csak akartam éreztetni hogy vannak sorstársaid. :) 17/L
2010. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha 2 hónap mondható egy fél hónapnak akkor énis, egy már megvan, még egy hetet el kell ütni valamivel :)
2010. aug. 20. 22:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Együttérzek veletek :)
2010. aug. 20. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:
És én mit csináljak? Nincs barátnőm, de egész nap azon filozok h kéne egy. Én mivel kössem le a figyelmemet? Micsoda problémáid vannak arany kicsi bogaram...
2010. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

talizol???

what the...?!

biztos, hogy férfinemű vagy??

2010. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!