Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akiknek az az első vagy második mondata hozzád, hogy kaphatnék még képet esetleg?

Figyelt kérdés

Volt kinn egy arc és egész alakos. Azt mondja, szia nagyon szép vagy. Esetleg lenne kedved velem ismerkedni? Erre írtam, hogy igen. Második mondat, esetleg kaphatok még képet.

Nem válaszoltam. Csak nekem nem szimpatikus ez? Eleve majd a nő küld még, ha úgy gondolja... Rohadtul nem szimpi, hogy valaki így indít. Oké, hogy net, de akkoris.



2021. ápr. 8. 20:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
De sok bajod van.
2021. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon unalmasak, nagyon sok van belőlük.
2021. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
gyűlölöm amikor ezt csinálják a pasik... főleg ha volt egész alakos is.
2021. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Anno azt bírtam, hogy én küldtem hat képet, ruhásat, közelit, az adott úriemberről volt kint egy kép, téli kabátban, sötétben, és egy korlát félig eltakarta. De hogy küdjek még, mert ő nem tud belőni milyen lehetek. Utána csodálkozott, hogy nem érdekel.
2021. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha én megkérdeznélek, hogy esetleg lenne kedved velem ismerkedni, és te meg azt írnád vissza, hogy igen, akkor én egyáltalán nem azzal jönnék, hogy küldj képet, hanem valami más kérdést tennék fel. Mi a hobbid? Milyen zenéket szeretsz? Vagy akár milyen filmek, sorozatok érdekelnek?
2021. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
kiéhezett, szánalmas aki rögtön képert kuncsorog
2021. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
4%
Mellesleg 22/F ezt lefelejtettem. :D
2021. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#6


Úgy, ahogy mondod szánalmas.

2021. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

"szia nagyon szép vagy"

na én itt töröltem volna a srácot


aki nem képes semmi személyre szabottat írni és nem olvassa el a szöveges leírást, érdeklődési pontokat, azokkal nem érdemes kezdeni

aki meg a külsőddel indít, alapból kuka

2021. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Idegesítő dolog, az ilyeneket én is mindig lekoptatom.
2021. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!