Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig olyanokba szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyanokba szeretek bele, akik elérhetetlenek?

Figyelt kérdés

Van mikor megtetszik valaki, sajnos foggalmamsincs hogy hívják, hol lakik. És utána olyan sokáig álmodozok róla. Miért lehet ez? Már néha belepusztulok ebbe.

15/L


2010. aug. 21. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert csak 15 éves vagy, és tulajdonképpen neked minden elérhetetlen.
2010. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És azt se tudod mi az a szerelem, mert az általában két ember érzése, nem egy emberé, aki azt se tudja mit akar, és kitől. Tudatlan kislány vagy még, ez az oka.
2010. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
így vagyok én is :) azon kívül, hogy bár eleinte ismeretlen a fiú, végül jól összebarátkozunk :D aztán mindig valami rajtunk kívül álló ok miatt megszakad a kapcsolat. szenvedek még egy hónapot, és minden okééé:D vagy a másik lehetőség: elérem, hogy a pasi belém szeressen. mindennek jónak kellenne lennie, erre én lépek kettőt hátra. szóval... :D lehet h tudatlannak gondoltok engem is, de nem igazán érdekel. úgy gondolom, ha majd egyszer eljön az ideje egy komoly kapcsolatnak, akkor lesz fontos a szerelem.
2010. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én megismerni se tudom a srácot, mert nem itt a közelben láttam meg. és mikor ott voltam, láttam hengem figyel :( és olyan rossz, mert álmomban is megjelenik és kegyetlen rossu :(
2010. aug. 21. 11:11
 5/11 A kérdező kommentje:
hogy engem*
2010. aug. 21. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:
hol laksz?:)
2010. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hehehe,pont azért mert elérhetetlen.Majd ha picit idősebb leszel,már nem fognak az ilyen fiúk kelleni :)
2010. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem mondom meg hol lakok :D

lehet.

2010. aug. 21. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Na ezzel én is így vagyok:S

Kb egy hete láttam egy srácot. nagyon megtetszett.Előző évben is láttam.Aztán nyomozgattam utána, kiderítettem a nevét, de kiderült, hogy barátnője is van:(:(:(

Nagyon rossz érzés volt, mert általában ilyenek tetszenek meg, akik foglaltak, vagy akiknek én nem jövök be.

am 19/L

2010. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha Békés megyei vagy akkor írj privit! :D

15/F

2010. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!