Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves létemre nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves létemre nem tudok szerelmes lenni egyetlen normális pasiba sem, csak az olyanokba akik kihasználni akarnak, vagy letojják a fejemet! Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Több olyan kapcsolatba is belekezdtem már akikről tudom, hogy rendesek, és tényleg komolyan gondolnák velem a dolgokat. Szóval az esélyt megadom, de egy hét után rájövök, hogy nem érzek semmit! Soxor mondták, hogy majd eljön az igazi... na persze már ebben sem hiszek.

Arra lennék kíváncsi hogy más is így van ezzel, vagy csak én vagyok ekkora béna??

Egyébként olyan fiúkba esek bele akik nem foglalkoznak velem, de ezen változtatni szeretnék, csak nemtudom hogyan tegyem! Légyszi segítsetek ha tudtok! Köszi!


2010. márc. 29. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hét után normális hogy nem érzel semmit. 1-2 hónapot igazán adhatnál magadnak.
2010. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a történeted nem egyedi, saját bőrömön is érzem, bár én 9 évvel fiatalabb vagyok nálad, de hidd el, remélhetőleg változik a helyzet én hiszek a zsák a foltján mondásban :):) 21/N
2010. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen, vártam vele azért egy hónapot...de még rosszabb lett, már látni sem akartam...szóval általában ha már az elején ezt érzem...akkor mindegy.

Sokan mondták, hogyha eljön az igazi, azt érezni fogom...már az elején is. De sose érzek semmi "rengetőt" csak olyan iránt aki iránt nem kéne! :(

2010. márc. 29. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Naaa ne keseredj el, mondom, hogy zsák a foltját :):) Olyan lesz majd, mint a villámcsapás :):) 21/N
2010. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!:) Igen, sokan mondták ezt a villámcsapást is... Remélem egyszer majd én is érzékelem! Te még elég fiatal vagy...:) De én azért már kezdek megijedni! :(
2010. márc. 29. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Vénnek érzem magam :) Nézz körül :) Nem bánom egyébként, hogy egyedül vagyok, az életben annyira sok más egyéb szép dolog van, aminek örülhetek :) Tedd ezt te is, meglátod pont ilyen helyzetekben fog megjelenni a nagy ő :) 21/N
2010. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg boldogan és megelégedetten élni, amíg egyedül vagy. Így nem nehezedik rád a nyomás, amely egy elhamarkodott kapcsolatba ugrasztana. mi volt ne bánd. mi lesz ne várd. szeresd, ami van, és élj boldogan!Ne szomorodj el, ha egyedül vagy, mert attól, hogy nincs melletted senki, még nem leszel magányos. Te sosem leszel magányos, ha ráébredsz önmagadra. Csendesítsd el az elméd! Fedezd fel az értékeidet! Legyél önmagad legjobb barátja! KITARTÁS! mindenek eljön az ideje :) 24/F
2010. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Későn érő típus vagyok! Ez a válasz! :)
2021. jan. 11. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Na majd 40-50 éves korodra rájösz hogy mit csesztél el. Igaz már mindegy lesz.
2021. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!