Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők nem szeretnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem szeretnék olyan férfiakkal randizni akik az anyjukkal élnek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 12. 09:26
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
75%
A férfiak se.
2021. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
64%
Olyannal nem, aki 26-27 felett a szüleivel él.
2021. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
69%
Nemtől függetlenül szerintem a többség nem szeretne olyannal randizni, aki a szüleivel lakik.
2021. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
31%
Nem, a nők nem szeretnék.
2021. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
32%
Hm de az teljesen normális ha a nők 30 évesen még a szülőkkel laknak. Érdekes elvárások vannak. Engem mint nőt az hogy egy pasi szülőkkel él nem zavar. Amennyiben nem anyuci pici fia.
2021. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem szeret olyan felnőttel randizni, aki a szüleivel él. Van, aki elfogadja, de szeretni nem fogja senki.
2021. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
35%
Mindig "jó érzés" megtudni, hogy amiért 33 évesen nem dugom a 72 éves anyámat egy szociba, én egy lúzer vagyok a nők szemében, és ugynaz a nők vartyognak arról, hogy olyan férfi kell nekik, aki sosem dobja el őket, meg fontos neki a család...
2021. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint teljesen megértem, hogy ha valakinek nem futja saját lakásra/albérletre és nem akar szobát bérelni és lakótársakkal lakni, hanem inkább marad a szülőknél. Ahhoz képest, hogy itt 99% ellenzi, elég sokmindenkit ismerek, aki szülőkkel él 30 felett is. Tudom, itt mindenki mérnök és informatikus, 21 évesen diplomázott, havi 1,5 milliót keres, de mondjuk egy kezdő tanári fizetésből hogy élsz meg egyedül, ha a fele elmegy lakbérre?
2021. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
81%

Itt Szabolcsban hivatalosan 184 ezer ft a nettó átlagkereset.

Egy egyszobás lakás 70 ezer ft + rezsi (kb 30 ezer).

Átlag körüli fizu így semmire nem elég, lakhatás + kaja viszi az egészet.

Nem is nagyon ismerek senkit, aki egyedül bérelne lakást.

Párjával lakik, vagy örökölt/vettek neki.

Elvárni persze könnyű, hogy lakjon az ember külön, nem olyan egyszerű.

2021. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
15%

*Ugyanakkor megértem azt is, hogy az egyedül élő pasikra utaznak.

Ha nő lennék, valószínűleg ezt csinálnám én is.

Persze hogy jobb party neki egy olyan srác, aki megörökölte a nagymuter 2 szobás panelját (főleg ha halála előtt még fel is újította).

2021. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!