Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magas lányok szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas lányok szeretnek alacsonyabb férfiakkal randizni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:

nem szeretnek. :///


bár én alacsony vagyok, de a magas ismerőseim nem járnának náluk alacsonyabb fiúval! legalábbis ezt mondták, de ha igazán beleszeretnek valakibe, akkor lehet, hogy mégis... :)

2012. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen válaszolva nekem nem kéne alacsonyabb fiú
2012. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most is magasabb a barátnőm :D Miért nem ?:)
2012. szept. 15. 23:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon felszínesnek hangzik, de sajnos tényleg nem szeretünk :/ Én 179 cm vagyok, és sajnos be kell valljam, hogy nagyon nem szeretnék olyan szituációba kerülni, hogy egy nálam jóval alacsonyabb fiú kezdjen el udvarolgatni nekem... én egy alacsony fiú mellett nem érzem magam biztonságban...
2012. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csípem az alacsonyabb pasikat :) Olyan cukik. :D Sőt, átlagban az alacsonyabbak sokkal jobban is néznek ki...
2012. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik exem 2 centivel magasabb volt nálam.Én 169cm vagyok.Amelyik letudja küzdeni a genetika által belé kódolt "a férfi csak úgy férfi ha 10 centivel magasabb nálam" ökörséget annak nem számít.A többit meg le kell sz.rni. :) 18/F
2012. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 165cm vagyok és randiztam már 172cm magas lánnyal, úgy tűnt odáig van értem, de engem zavart ez a különbség és emiatt nem kerestem többet, bár ma már megbántam, mert rájöttem, hogy a külsőségek nem is olyan fontosak, hiszen szép lány volt és kedves, aranyos, csak hát magasabb tőlem. :/

Bár jóvá tehetném!

2012. szept. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hany eves vagy?
2012. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20
2012. szept. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!