Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan erzek buntudatot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan erzek buntudatot, ha 18 evesen egy 47 eves ferfivel randizok?

Figyelt kérdés
Semmi szexualis toltetu dolog nem volt koztunk, egyszeruen talalkoztunk es beszelgettunk. Vele minden rendben, viszont magamban egyszeruen nem tudom elrendezni ezt a buntudatot..
2021. ápr. 13. 23:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi. Csak csináld, és szard le a többit. Jó lesz. Mindenki azt mondja, h a lány csalódik, csak kihasználják, meg ez a sok dolog. Szerintem a lány, ha szereti, vágyik rá, menjen bele, nincs vele semmi baj. Max. tényleg kihasználja, összetörik, de azt meg kell tapasztalnia, utána majd máshogy dönt, de ez így van jól. Egyébként én is fiúként, minden fiatalabb lányra úgy tekintek, akik csak szexpartnernek lennének jók, vagy ha kivárom h megidősödnek, akkor párkapcsolat, de abba hosszútávra is invesztálni kell, amit csak különleges embernek tennék meg.

Érted, annyival idősebb vagyok, mit tudnék kezdeni egy fiatal lánnyal? Semmi újat, semmi érdekeset nem tud mondani, mutatni, a kis fiatalos hangulatán és a testén kívül. Elvagyunk, elszexelgetünk, de ezzel sincs semmi baj szerintem. Jól érezzük magunkat. Ott van a baj, ha ő ragaszkodik, és nem bírja, de hát, most ez volt az ára ennek a kis szenvedélyes örömnek, nem tarthat semmi örökké. Szóval, csináld.

2021. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

HAHó!!!


18 ÉVES a lány! FELNŐTT!!!

2021. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es,kor szerint igen,felnőtt. Gondolkodásban viszont nem törvényszerűen felelősségtudatos.
2021. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13.-nak.


Aha...18 éves. Katonaként, embereket ölhet ha akar, de nem döntheti el, hogy hány éves pasi élvezhet belé?

2021. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De,eldöntheti,a jog szerint. Viszont az már más kérdés,hogy mennyire megfontolt döntést hoz. A kérdező nem ír arról,hogy komolyra fordult volna az ismerkedés. A döntéséhez pedig lehet tanácsot adni.
2021. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez a faszi egy perverz, legyen is bűntudatod. Egy idős vagyok veled, 31 éves palival nem álltam le a korkülönbség miatt, nem akarok pálcát törni feletted, de hagyd a francba. mit szólna a környezeted ha komolyabbra alakúl? Esetleg beleszeretsz? 30 éves leszel amikor ő 60.. ha rám hallgatsz elengeded ezt.
2021. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!