Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buntudatom van. Most en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buntudatom van. Most en rontottam el?

Figyelt kérdés

Adott egy ferfi aki megkeresett egy kozossegi oldalon, ket uzenetet valtottunk majd randira hivott. Elotte kerdezett nehany dolgot, de annyira nem volt erdeklodo - pl azt sem rudja mit dolgozom... Igent mondtam, nwm taktikaztam, o azt mondta nagyon tetszem

neki. Nem irt konkretumot hanem majd egyeztetunk a talalka kapcsan. Mondom oke. Aztan a kommunikacio meghalt - nem irt, nem keresett, elotte is mikor azt a ket harom uzenetet valtottuk volt hogy orak mulva olvasott el, ugy h kozben aktiv volt a cseten. Volt h csak egynap mulva valaszolt. Szoval arra sem tudom fogni hogy sok volr a dolga. Aztan neha irtam neki, feldobtam ket programot is, amit lemondott mondvan dolgozik, es jaj de sajnalja. Haat, oke, elfogadtam me tenyleg olyan a munkaja. Aztan egyik este kerlelt h beszelgessunk mar, most er haza, mondom rendben legalabb jobban megismerjuk egymast. Abszolut nem torte magat, nem erdeklodott, aztan egyszer csak lelepett neteol majd fel napra ea kaptam tole uzenetet :D nyilvan reagaltam, ezek utan ki kivancsi ra. Aztan eltelt ket nap, nem keresett, holott sokat volt aktiv, es a letezo osszes lany ismerosenek a kepet szetlajkolta :) Ma megirtam neki h ez nalam igy nem mukodik mert azt gondolom ha egy ferfi akar valamit es ha eljut odaig h randira hiv egy not akkor vagy tesz azert h mielobb osszejojjon az a randi vagy ha a korulmenyek nek adottak akkor tesz azert h megismerje a masik felet addig, erdeklodik iranta. Na erre kaptam, h o a hisztire nem kivancsi es fejezzuk ezt be, es h o keresett engem es jovoheten talalkozhattunk volna amit megis irt :D mondtam h nekem nem, az biztos. Konkretan lerazott, es aztmondta o egy idegennek (hirtelen idegenne valtam, holott elotte aradozott rolam, no mindegy), nem fog orankent irni, es h akkor megertene a felhaborodasom ha randiztunk vna es jo es beigeri h megkeres es nem teszi, de igy nem, es sok sikert nekem. Ohm, oke, csak a korulmenyeink nem azt mutattak h egyaltalab eljutunk a randiig :) sztem aki nem dob elvetve egy uzit, vagy nem tori magat nem azt mutatja h ebbol lesz valami... meg h neki hatarozott no kell, es o pontosan tudta mit akar vegig. Sztem meg tartalekolva voltam hogyha massal nem jott vna neki ossze. Ffiak, nok, velemenyek? 33 evesek vagyunk mindketten.


2018. jan. 20. 00:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
hibakert elnezest, telefonrol irtam nagyon gyorsan plusz keso is van mar :)
2018. jan. 20. 00:10
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ezen ne rágódj már


Lehet, hogy nekem sem esett volna jól, de ha még nem is ismeritek egymást semennyire, nem is beszélgettetek kicsit sem, csak elhívott randira, akkor nem kell letámadni :P


Valószínűleg ő abba a kategóriába tartozik, aki ha randira hív (úgy, hogy nem is beszéltek előtte) akkor nem fog nagyon neten irkálni, mert úgy gondolja, majd randin ismerkedik és ha szimpi voltál, talán utána ír v elhív új randira

2018. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg, ha ennyire nem volt érdeklődő, téged miért érdekel ennyire, az ilyet le kell szarni
2018. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi a munkája?
2018. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mar keso. de ez a randi is olyan fura volt, szerintem nem gondolta komolyan. a netet meg eleg aktivan hasznalja, ismerkedesre is... ha nem lattam volna mennyit van fent elfogadtam volna, hogy biztos dolga van, folyamatosan csetelgetett... akkor nehogymar annak ne tudjon ket mondatot irni aki elvileg erdekli... felnott emberek vagyunk, szerintem ez alap ha az ember kapcsolatot akar, marmint az erdeklodes...
2018. jan. 20. 00:56
 6/13 A kérdező kommentje:
ja es hozzam vagta, hogy hova fixaltunk vna idopontot, elore egy hetre?! :DD
2018. jan. 20. 00:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismertétek egymást előtte vagy csak az üzenetváltáskor letettek ismerősei egymásnak?
2018. jan. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*lettetek
2018. jan. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekelted, ennyi a sztori. Ott hibáztál, hogy egyáltalán eddig foglalkoztál vele. Teljesen normális és érdeklődő srácokat sorban offolnak közösségi oldalakon a lányok/nők, de olyanokat nem, akik csak 1-2 napig jófejek, aztán nem érdekli már őket az egész. Tényleg így kell kezelni az embereket? :/
2018. jan. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
en letojom csak egyszeruen nem ertem h vetemedik egy ferfi arra h elhiv valakit, aki igent mond majd leszarja. nincs baj ha meggondolja magat idokozben csak kozolje.
2018. jan. 20. 04:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!