Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet első randin egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet első randin egyből egy idegen társaságba menni?

Figyelt kérdés
Még sosem találkoztunk élőben, nem ismerem a baráti körét sem, és én is eléggé zárkózott vagyok és félénk. Lehet nem is jönnénk be egymásnak eleve, stb. Sütögetés lesz nála otthon, és mondta, hogy menjek, de szerintem első találkozásnál jobb lenne csak kettesben, nem?
2021. ápr. 16. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
kettesben, városban sétálva, kávézva
2021. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De. Így nem is veled foglalkozik, hogy megismerjen, hanem a társasággal, pláne házigazdaként...
2021. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam neki azt, hogy majd máskor? 😅 Vagy ilyenkor mit kéne valaszolni?
2021. ápr. 16. 21:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
köszönöd a meghívást, első találkozásra kettesben szeretnéd. kedves, hogy gondolt rád, ha már ti ketten ismerkedtetek, akkor mutasson be a barátainak.
2021. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elég korai, hogy bemutasson a barátainak de na😂😂
2021. ápr. 16. 22:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi na? Pi na?


Ez nem normális, ha valaki (akár férfi, akár nő) első randit nem kettesben akar tölteni. Ilyenkor annyit kell mondani, hogy te ezt nem így gondoltad és egymás megismeréséhez szerinted kettesben kell lenni, legyen inkább másik nap a találkozó, amikor kettesben tudtok.

2021. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is! Nekem úgy tűnik, hogy elhülyéskedi az egészet, mert azt mondja, hogy ők vannak fiúk vagy 3-man 4-en biztos nekem is van pár szingli barátnőm és hívjam őket..
2021. ápr. 16. 22:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ő komolyan gondolja veled? Én tutira nem akarnám, hogy a haverok ott legyenek még a 10. randimon sem az új lánnyal, nem hogy az elsőn.
2021. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Főnyeremény a csávó...
2021. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálam itt már elvágta volna magát a gyerek...
2021. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!