Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, akik kiszorultak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik kiszorultak a társkeresési piacról, milyen elfoglaltságokkal töltitek a szabadidőtöket?

Figyelt kérdés

Én 30 vagyok, barátnőm sose volt, szex is csak néhány iszonyatos nagy szenvedéssel összehozva


Leginkább kockulok szabadidőmben, WOW, online póker, fórumos trollkodás, hasonló nyalánkságok


2021. ápr. 19. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balázs showt nézem.
2021. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Kockulás meg makiverem :D
2021. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Múltkor írtam egy kérdésedhez hogy írjál nekem.

Van pár emberem, olyan vállalkozó üzletember féle vagyok.

Záhony környékén élek, elsősorban ukrán de román áruval is foglalkozom.

Mindig kell egy friss fiatalember, amolyan ügyintézőnek.

Szólok te kocsiba ülsz, jössz mész intézkedsz.

Bizalmi emberem,Nikolaj tudd neked mindent, nőket izmosító szereket.

Szolgálati kocsi van, telefon is, internethozzáféréssel, főleg a gps miatt kell, mert sokszor van esti munka a mezőn erdős részeken, oda meg kell pontos gps, internettel.

Írjál azt lehet kezdeni, nem kell gyárban melóznod, ahogy múltkor olvastam, hogy próbálgatsz ott csinálni valamit.

Zsóti

42F vállalkozó

2021. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3



"nőket izmosító szereket"


Miért kellene a nőket izmosítani?

2021. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz ezzel a Zsótival, Balázska!
2021. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi különös, dolgozok, néha tv-zek, csinálgatom a hobbimat, próbálgatok beindítani egy vállalkozást, néha sportolok.

Meg sokat rejszolok. 15 éve nem volt nőm, már nem is lesz, a nők levegőnek néznek, de nem is érdekel már nagyon a téma. Amúgy elvagyok mint a befőtt. Valahogy régebben jobban ment az ismerkedés.

45F

2021. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4 Szerintem lenne a kettő között egy vessző:

"nőket, izmosító szereket"

2021. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mibe, hogy Zsóti nem a geocachingre gondolt? :D Pedig az is jó hobbi, és kell hozzá gps meg mező (erdő, hegy, várrom, stb) is.:)

A nőket izmosító szer érdekelne, de csak ha nem leszek tőle szőrösebb, mint egy medve.


Amúgy a geocaching tényleg jó!;)

2021. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sírnak a gyakorin pl..
2021. ápr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!