Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszöktem egy randiról és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszöktem egy randiról és félek hogy a pasi keresni fog emiatt. Ha igen mit mondjak, írjak neki?

Figyelt kérdés

Volt egy rossz randim és teljesen bepánikoltam, mikor a pasi elment mosdóba én kereket oldottam. Nem tudtam hogy mondjam meg neki, hogy nem úgy néz ki, mint ahogyan a képein és hogy egyáltalán nem olyan benyomást kelt. (Mindketten be vagyunk oltva munkánk miatt és a Ligetben találkoztunk.)


Nem keresett még (2 napja volt), de ha mégis, mit mondjak neki? Mondjam meg az igazat?



2021. ápr. 21. 14:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Az a legkorrektebb, igen.


"Szia, bocs hogy csak úgy eltűntem, de nagyon nem éreztem jól magam. Kicsit átverve is érzem magam, nem a képeken szereplő emberrel találkoztam. Sok sikert kívánok a továbbiakban!"

2021. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 21. 14:49
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Én is találkoztam már ilyennel. A képeit valami profi fotós csinálta és teljesen más arca volt rajta, sokkal előnyösebb, mint valójában.


Az ilyen meg is érdemli, hogy otthagyják, ha már tudatosan becsapja a másikat. Ez olyan, mint elhízott lennék, de egy vékonykori képpel próbálnék ismerkedni. Szánalmas.

2021. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem fog keresni.
2021. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Ha 2 napja nem keresett, szerintem vette a lapot. Ha megtévesztőek a képei, akkor valószínűleg nem te vagy az első, aki pattintja emiatt.

De legközelebb legyél kicsit gerincesebb.

2021. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Egyenes derékkal jöttem.....
2021. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

Ez bunkósàg akkor is.

Nyilvàn nem szàndékosan ver àt, csak mindenki az előnyösebb képeit teszi ki.

Nem haltàl volna bele, ha egy óràt beszélgettek, többet meg úgysem talàlkoztàl volna vele.

Persze a nőknek nem a külső a lényeg, ez csak "incel duma".

Nem a f@szt.

2021. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
#7 Remek kezdés egy kapcsolatban, ha hazugsággal indul.
2021. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

A 7-nek mindegy, csak álljon már vele végre szóba egy nő, ha csak fél órára is.

De, fontos a külső is.

2021. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
8! Minden kapcsolat hazugsággal indul, csak a többség ezt nem ismeri be! Amikor elmegyünk "kinyalva" egy randira akkor ott nem a valódi énünket adjuk- igen, igen mindenki azt hazudja, hogy az az igazi énje, de nem- nem ok nélkül van az a mondás, hogy "Lakva ismerszik meg az ember"! Mert sok esetben csak akkor ismerjük meg, hogy milyen a másik, mikor ideges, mikor szar napja van, mikor megy a hasa stb. és ilyenkor nagyon mások vagyunk ám, mint lelkileg, testileg rákészülve egy találkozóra.
2021. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!