Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet, hogy amúgy lelkes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy amúgy lelkes, de közben nem annyira akarja a talikat megoldani?

Figyelt kérdés

A talik nagyon jók, ő nagyon lelkes, mindig tali után kapok egy regényt, hogy mennyire jól érezte magát meg ilyesmi. Meg mikor nekem mennem kéne haza tőle, akkor is mintha marasztalni próbálna. Elég ragaszkodó, el is mondta, hogy szerelmesnek érzi magát, odaadó, figyelmes, szex is szuper köztünk.


1-1,5 hónapja randizgatunk, 2x aludtam már ott nála, összejöttünk, mármint párkapcsolatban vagyunk. :)


Én egyetemista vagyok, ő már dolgozik, de olyan munkája van, hogy délután pár órát kell dolgoznia, hétvégén ugyanígy min. 1 napot/de van hogy mindkettőn (hétköznap 1 szabadnapja van cserébe). Nekem az egyetemen kívül van egy másik tanfolyamom, ami hétköznap van esténként (heti 2x).


Nekem korábban volt egy 3 éves kapcsolatom és ott mind én, mind az exem úgy szerveztük a hetünket/talikat, hogy első volt a másik, tehát először egymással beszéltük meg, ki mikor ér rá és mikor talizunk, UTÁNA szerveztük be a többi programot magunknak, barátok, család stb. Nyilván ezt így nem mindig lehetett megoldani, pláne ha van egy fix családi program, de azért az esetek nagy részében ez így volt. Meg valahogy tök rugalmasan, gördülékenyen ment ez a dolog, pedig már akkor is az én időbeosztásom is ilyesmi volt, mint most, az exemnek pedig sok munkája volt (olykor hétvégén neki is).


Most kérdeztem, hogy neki a héten hogy alakulnak a szabad napjai, mikor találkozzunk. Mondta, hogy neki holnap lenne szabad napja, ezért azt a napot egy barátjával tölti, csütörtökön érne rá nap közben, illetve pénteken megint sok dolga lesz és amúgy hétvégén is kell dolgoznia mindkét nap (egyik nap nem lenne neki kötelező, de a munkahelyén lesz egy olyan esemény, amire el akar menni, mert kíváncsi). Illetve a másik nap sem biztos, hogy kell dolgoznia (ez a héten fog kiderülni), ez esetben valami családi összejövetel lesz.


Néztem, hogy oké... de egyelőre nem tudok erre neki mit írni. Egyébként nekem is pont a szerda lenne jó, mert habár délelőtt órám lesz, este pedig a tanfolyam, nap közben ráérnék. A csütörtök, ami neki szabad, az pedig nekem full nem (egész nap órák), péntek pedig megint neki nem szabad, nekem viszonylag lazább...illetve nekem egyetemistaként a hétvége is megoldhatóbb. Egyébként ő tudja, hogy nekem kb. hogy van az órarendem, mikor van a tanfolyam, ezért is esik rosszul, hogy nem ezzel kalkulált. Félreértés ne essék, persze, találkozzon barátokkal is, menjen hétvégén arra a munkahelyi rendezvényre is meg minden, csak valahogy itt a prioritások nálam másképp működnének :/


Igazából itt nekem az esett rosszul, hogy nekem tök alap lenne, hogy először a páromhoz/párommal egymáshoz alkalmazkodunk (és természetesen a kötelességeinkhez), és utána a barátok és miegymás. Itt van ez a szabadnapja, ami nekem is jó lenne, de meg sem kérdez, nekem mikor lenne jó és rászervez (pedig lehet a barátjával csütörtökön is tudna találkozni egy délután, amikor én nem érek rá). Meg ez a hétvége, hogy amúgy egyik nap sem kéne dolgoznia menni, de végül is mégis kell menni mindkét nap, de ha mégsem az egyik nap, akkor is ilyen-olyan program van helyette.


Tudom, picit érzékeny vagyok én is erre, talán túl is agyalom, de exemmel valahogy ezt sokkal jobban tudtuk kezelni, heti 3-4x tudtunk találkozni, úgy szerveztük/intéztük, de ezzel a mostani sráccal olyan körülményesnek érzem, és nemhogy 3-4 talit, de 1-t se sikerül kb lebeszélni, pedig nem is távkapcsolatról van szó. Mintha annyira meg sem akarná oldani a helyzetet...


Hogy őszinte legyek, nekem egy kapcsolatban nagyon fontos a minőségi idő egymással és én ezt nehezen élem meg, ha a másiknak ez kevésbé fontos. Lehet ezért is érint rosszabbul.


Mit gondoltok?



2021. ápr. 27. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelem szerűen a barátaival is akad időt tölteni és nem te vagy az első helyen. Igazából ezt így mind el kéne neki mondanod. Ha nem mondod, akkor honnan tudja, hogy ez neked rosszul esik?
2021. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egy honapja ismeritek egymast, valoszinuleg neki meg nem vagy annyira prioritas, hogy teged vegyen elore es ekore szervezze a hetet.
2021. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom. Pedig kettőnk közül egyébként ő az, aki ezt az egész kapcsolatot köztünk jobban akarta, mármint lelkesebb volt, részemről később alakult.


Meg mondta, hogy menjek át nyugodtan ha tanfolyam lesz és hallgassam tőle... csak hát nekem ehhez kell utazni másfél órát (ő agglomerációban lakik, én Bp), a tanfolyam 6-fél10-ig tart, másnap reggeltől egész nap órám... akkor cipelem az egész városon keresztül az ottalvós cuccom, a laptopot, a tankönyveket, utazom 2*1,5 órát lényegében nettó 2-3 óra együttlétért... szóval oké, hogy lényegében akkor talizzunk, amikor nekem tanfolyamom van, miközben máskor szinte egész napjaim szabadok :D

2021. ápr. 27. 13:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy ezt vele kéne megbeszélnem... csak nem akarok fullasztó sem lenni számára. Ugyanakkor, ha a tali igények ennyire eltérnek, érdemes elgondolkodni azon is, hogy van-e értelme folytatni... mindenképp fogok beszélni vele, ha a következő 1-2 héten is ezt érzem.
2021. ápr. 27. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnék a helyedben, már most megbeszélném vele hogy kaotikusnak érzed a találkozásaitokat, megtudnátok jobban szervezni előre? Megmondhatod hogy te így tervezel, így alakítod a napjaidat/időd. Ennyi csak, nem kell ezt túlpörgetni mint itt.


Ha ezután is össze-visszaság van, nem tudja szervezni a napjait, akkor 1-2 hét után lehet mondani hogy megpróbáltátok, de nem működik.


Egyébként attól hogy ő akarta jobban a kapcsolatot, még nem jelenti hogy azt jól is tudja kezelni vagy lenne ideje rá. A leírtak alapján ezek elég nagy gondok nála és még csak kb. 1 hónapja vagytok együtt, mikor a párok a legtöbbször találkoznak.

2021. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Igazatok van, hogy ezt vele kéne megbeszélnem... csak nem akarok fullasztó sem lenni számára."

Ezt kell tenned, megbeszélni vele.

A párkapcsolat ezért párkapcsolat, mert két emberről szól.

Biztos megvan rá az ő oka is, hogy miért van ez, és ő is azt várja, hogy kitaláld, ez semmire sem vezet.

2021. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóvá tettem neki, igazából nem is tudom... Egyrészt jó, hogy szóvá tettem, másrészt mondta, hogy átmenetek hozzá máskor is, csak ő élő meccset néz hajnalban... :D hát mondom, ez nem feltétlenül a legjobb ötlet így, hogy nekem másnap reggel 8-tól egyetem van...
2021. ápr. 28. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem offold a srácot.

Ha már most fontosabb neki a meccs, mint te 1,5 hónap után, akkor a későbbiekben is neked kell alkalmazkodnod hozzá, és meghozni a kedvét, hogy felfigyeljen rád, szánjon rád időt.

Az ilyen minek?

Ha akar valamit teperjen érted, ne pedig fordítva legyen.

Hanyagold pár napig a beszélgetést, tuti nem fog keresni.

2021. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod első kapcsolata-e? Olyan érzésem van hogy nem csak nem tudja a párkapcsolatok alapjait, de nem is érdekli.


A másik verzió hogy csak szerinted vagytok kapcsolatban, szerinte csak összejártok és néha szexeltek. Fixen együtt vagytok szerinted, mármint komolyan? Beszéltetek erről? Mert ez magyarázná ezt a beleszrós hozzáállását és pár fokkal érthetőbb lenne a szerencsétlensége.


Egyébként tényleg nagyon úgy tűnik, hogy sok értelme nincs folytatni.

2021. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!