Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl lelkes típus vagyok, igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lelkes típus vagyok, igy sosem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy már ismerkedés alatt túlságosan belelkesülök...nem akaszkodok rá a pasikra, nem keresem őket óránként meg ilyesmi, de azért ugy napi 1x ismerkedős fázis alatt is igénylem a kommunikációt, meg ha összejövök valakivel akkor szeretek annyi időt vele tölteni amennyit csak tudok,(és itt most pl heti 2-3 talit kell érteni)De eddig akikkel összeakadtam mind menekülőre fogta...és mikor kérdeztem tőlük azt mondták hogy nem akarnak hülyíteni, nem ugyanazt keressük, pedig pl az elején mind komoly kapcsolatot keresett...

2018. máj. 23. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, amilyen vagy, hanem azzal, hogy olyan srácokkal jössz össze, akik valószínűleg csak laza kapcsolatot akarnak.
2018. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesz normális kapcsolatod. Én is lelkes típus vagyok és én is elvárom a napi kommunikáció szerintem nincs ezzel semmi baj. Lehet pont olyanokat fogtál ki akik ezt nem szeretik.


22/F

2018. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a poén az egészben, hogy direkt az elején mindig tisztázom ezt, sőt volt olyan aki baráti kór által és pl őt a haverom úgy ajánlotta hogy komoly kapcsolatot keres...=D egy vicc az egész...
2018. máj. 23. 18:57
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem, szerintem ezzel semmi gond sincsen...

A férfiakkal van a baj, hogy bepróbálkoznak, aztán mikor rájönnek, hogy Te komoly kapcsolatot szeretnél, akkor inkább lelépnek...

2018. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nálam csak akkor volt ez teher amikor tényleg csak laza kapcsolatot akartam. Ha a lány is olyan, hogy megőrülök érte akkor nem zavar, ha mindig ír.
2018. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
97%

Még az benne lehet a pakliban, hogy komoly kapcsolatot keresnek, csak nem veled.


Elkezdtek ismerkedni, aztán megismernek téged és nem vagy szimpatikus nekik.


Egyszerűbb azt mondani, hogy "nem ugyanazt keressük", minthogy "egyáltalán nem vagy szimpatikus, inkább szűz maradok halálom napjáig".


Ettől még nem feltétlenül leszel rossz, csak nekik nem tetszel.

2018. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sem kell mennem a szomszédba lelkesedésért, én is ilyen vagyok és baromira értékelem oda-vissza a dolgot. ☺️


Eddig sajnos rossz férfiakat fogtál ki, sajnos nem voltak kompatibilisek a kommunikációs igények terén.


F

2018. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

#6 Ne legyél már ilyen gonosz, mi okot adott a kérdező, hogy torál unszimpatikusnak állítsd be?


Én is gyakran járok így. A srácok többsége manapság csak laza “kapcsolatokat” keres, ez a helyzet, ezért sok nekik, amire te vágysz. És az a szomorú, ha utána jön egy pasi, aki ugyanúgy rajong, mint te és igényli a sok találkozót, azt már hirtelen nemis tudod hova tenni és te fogod megfojtva érezni magad és te fogsz menekülni. Pedig ez lenne a normális egy kapcsolatban..

2018. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen tipus vagyok. Nalam, pl. mindig azaz elso, akit szeretek, utana jon munka vagy a tanulas. Exbaratnomnel pl. ez pont forditva volt, ha vizsgara kellett keszulni mintha nem is leteztem volna... Hiaba hivtam, nem vette fel. Nem haragudtam ra, csak fajo volt elfogadni, hogy kulonbozoek vagyunk. Ezert is mentunk szet. O olyat keres, aki nem ragaszkodik annyira, en pedig pont olyat, aki pl. kepes minden nap este telefonon kibeszelni az adott napot, es minden adodo alkalmat, pl. hosszu hetvegeket, unnapnapokat osszeszervezni.


Szoval nem benned van a hiba! Olyat kell keresned, aki ugyanugy gondolkodik e teren, mint te, es akkor boldogok lesztek.


23F

2018. máj. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért egyszerűbb félrebeszélni, mint megmondani az igazat? Ezt mondjuk nem értem... úgysem találkoznak többet, hát legyen már benne annyi, hogy őszintén beszéljen...
2018. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!