Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemzeti érzelmű férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemzeti érzelmű férfinak miért olyan piszok nehéz randizni?

Figyelt kérdés

Szögezzük le: nem incelről van szó! (Volt már szexuális jellegű együttléte) Egyszerűen egy nemzeti érzelmű férfiról, akinek megvan a maga értékrendje. Mégis egyre nehezebb tisztességes nőt találni, akit érdekelnek a pozitív értékei.

Ilyen pozitív tulajdonságok pl. hogy:

- Nem csalja meg a nőjét.

- Nem plázacicákra vagy instás magamutogató nőkre hajt, hanem olyan nőt keres, aki dolgozó, hétköznapi asszony.

- Ebből következően ő nem sugar daddy, nem tart el senkit.

- Fontosak neki a hagyományos nemi szerepek, a nő dolga megteremteni az otthon melegét.

- Férfias, ha egyszer háború törne ki, örömmel jelentkezne tartalékos katonának, hogy megvédje az asszonyokat meg a hazát.



2021. ápr. 27. 16:05
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
78%

Nemzeti érzelmű, de azért “incel”, meg “sugar daddy”...

Kamugyanús.

2021. ápr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%
Férfiként rosszul vagyok ezektől az emberektől. Begyöpösödött, rasszista, korral haladni képtelen emberek, halom rossz tulajdonsággal. Meg tudom érteni a nők miért nem szeretik az ilyet. Talán a maradi, múlthoz ragaszkodó, mindenkit gyűlölő és lenéző mentalitás helyett nyitni kéne a világ irányába.
2021. ápr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
97%

Rávilágít ez a kérdés egy nagyon szomorú problémára...

Mármint én imádom az újkalocsai és veszprémi hímzést, imádok piros szalagot fonni a hajamba, télen azt a teát iszom a barna mázas bögrémből, amit nyáron a kert gyógynövényeiből magam szárítottam. Azt gondolom, hogy a népköltészet bájos és cuki. Magyarországon tervezem élni az életem. De akkor én nem vagyok vagy nem lehetek olyan ember, aki kötődik a hazájához, csak azért mert hiszek a nemi egyenjogúságban? Mert azt gondolom, hogy a szerelem mindenkié? Mert nem tartom kevesebbnek a más rasszba tartozókat? Mert szeretnék elutazni két hétre Kubába?

És az is igazságtalan, hogy nem vehettem fel a kézzel hímzett cuccaimat az utcára, mert akkor azt feltételezik, hogy rasszista, homofób, szexista vagyok?

Annyira elszomorít, hogy szélsőséges politikai csoportok kisajátították és politikai üzenetté formálták azt, ami liberálisként az enyém is.

2021. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
46%

23.-nak igaza van.


Jártan 2X, hosszabb időre az USA-ban. Ott teljesen alap volt a csizma és a kalap, mint a fegyver, és a zászló a házon.

Idehaza meg ha ki mersz rakni egy kokárdát, vagy nyíltan leírod, hogy nem akarsz idehaza ilyet: [link] ezért nem kell ide majomhorda, akkor egyből te leszel a rasszita állat.


Mellesleg kíváncsi vagyok, hogy a sok libernyák ki mellett venne házat, egy fehér magyar család mellett, vagy a 6 kölkös rigóék szomszédságában.


Megtörtént!


Hazai, magas rangú rendőr lenyilatkozta, hogy a rendőrségnél nem tanítják a rasszizmust a diákoknak, az kialakul bennük maguktól a munkájukban tapasztaltak alapján.


Neked szar a magyar? Semmi gond, válaszd ezt a kultúrát: [link]

2021. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

#23nak köszönöm a támogatást. Noha én pontosan arról beszéltem, amit ő itt illusztrált.

Én abba a csoportba tartozom, amit ő kedvesen libernyáknak nevez, de ezt senki nem feltételezi rólam az alapján, hogy szeretem a népművészetet. És ez szomorú.

2021. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
79%

Egy ilyen férfinak én lennék a rémálma. Sose volt kötődésem Magyarországhoz és már kamaszként az volt a vágyam, hogy elköltözzek. Mondjuk, ez már 23 éves koromban megtörtént, szóval valószínűleg nem is találkoznánk.


"Nem csalja meg a nőjét."

Ez a minimum. Most komolyan ezt erényként hozod fel, amikor alapvető elvárás?


A hagyományos férfi szerep (részben) arról szól, hogy eltartja a nőt és az esetleges gyerekeket. Te ezt nem vállalod, viszont elvárod a hagyományos női szerepet és mellé még, hogy dolgozzon? Egymást ütik a szavaid, de annyi világos, hogy sokkal többet vársz el, mint amennyit nyújtani tudsz/akarsz. Az ilyesfajta képmutatás baromi taszító.


"Férfias, ha egyszer háború törne ki, örömmel jelentkezne tartalékos katonának, hogy megvédje az asszonyokat meg a hazát."

Ezen nagyon jót mosolyogtam. Személy szerint hamarabb költöznék el vagy törném el a barátom karját, minthogy engedjem, hogy besorozzák, ugyanis a háborúkat sose az átlagemberek akarják, annyit pedig egy földdarab sem ér (mondom ezt, hogy szeretem, ahol most élek), hogy pár politikus agymenése miatt meghaljon.


Nem azért nehéz párt találnod, mert nemzeti érzelmű vagy. Az általam ismert hagyományőrzők mind párkapcsolatban éltek. Azért nehéz párt találnod, mert sokkal többet vársz el, mint amit hajlandó vagy nyújtani és az "erényeid" vagy az alapvető elvárások vagy feltételezett viselkedés. Ne haragudj, de ez szánalmas.

27/N

2021. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
94%

"a nő dolga megteremteni az otthon melegét"


Szerintem ez lesz a gond, ma már a nők többsége nem akar házicseléd lenni.

Egy ilyen mondat után én is otthagynám a pasit, függetlenül attól hogy ő mennyire nemzeti vagy antinemzeti(?) érzelmű.

2021. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
96%

Ez az egész "otthon melege" egy vicc.

Tudjátok mi az az otthon melege? Fűtött ingatlan. Ennyi. Régen valakinek folyamatosan néznie kellett a tüzet a házban, félóránként óránként rakni rá egy fát. A tűz lehetőséget biztosított arra, hogy megfőjön az étel vacsorára (gáztűzhely nélkül nem 20 perc valamit megfőzni) és legyen otthon melegvíz. Az otthon melege azt jelenti, hogy a kedves család nem egy olyan ingatlanba ér haza, ami totálisan fűtetlen. A gázkazán feltalálása óta az EON biztosítja az otthon melegét.

2021. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, ha a mai nő nem akar cumizni, szülni, hűséges lenni, háztartást vezetni, nőiesen öltözni, akkor minek is kellene egy férfinek?


Én pl.: tudok főzni, és telik rendelésre, nincs IT diplomám, de a mosógépet tudom programozni, a porszívó hangos, de ártalmatlan, a vasalást megcsinálja a mosoda, szexre vannak prostik.

Cserébe nincs anyós, terhesség, kényszerből látogatás és jópofizás a csaj barátainál, nem kell diétás moslékot ennem, nem kell drága ajándékra költeni, és nyaralás gyanánt nem kell bőrrák a tengerpartról, mikor negyed annyiért lehet vadászni és prostizni a cseheknél.

2021. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
94%

#29

Oké, szia.

Ha már Csehországban vagy, egyél perecet, nagyon finom.

2021. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!