Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha a randipartn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a randipartneretek szeretné, hogy az éttermi találkozó előtt teszteltessétek le magatokat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Azt, cunci, hogy nem írtad le, milyen gyakran látod a szüleidet.
2021. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Amilyen gyakran megyek hozzájuk vagy feljönnek hozzám, teljesen változó. Van, hogy 2 hetente, van hogy ritkábban. Videótelefonálunk minden nap, így virtuálisan gyakrabban.
2021. ápr. 28. 18:46
 23/33 anonim ***** válasza:
78%

Azt mondod, te még vársz az oltásra, ő meg nem is akar oltatni. Nos, miután te oltattál, te védett vagy, viszont nagyon minimális mértékben azr orrban, garatban lehet vírus ezután is. Az aktuális variánstól függ, hogy az a majdnem zéró vírus mennyire betegíti meg az oltatlant. A brit variánsból nagyon kevés is elég, hogy súlyosan beteg legyen tőle esetleg.

De most ez vicces... Ő nem akar oltatni, de azért te teszteltessél. Ő is tesztel? Amúgy a tesztnek sokszor semmi értelme. Megcsináltatod, 8 óra múlva kapod meg az eredményt. Ezalatt a 8 óra alatt bármikor megfertőződhetsz, és akkor legalább egy negatív teszttel fertőzitek meg egymást...

Szerintem az lenne az értelmes megoldás, ha te megvárnád szépen a két oltást, meg két hetet (próbálj olyan oltást választani, ha már választasz, ahol rövid a két oltás közötti idő, az Astra ilyen szempontból szívás), és mondjuk megpendítenéd neki, hogy miután te már védett leszel, talán ő is nagyobb biztonságban lenne oltva... (Bocsi, látatlanban, aki még mindig oltásellenes, azt én nem nagyon tartom észlénynek. Ilyen nézetkülönbségek, és szintkülönbségek mellett nekiugrani egy kapcsolatnak érdekes... De persze, ha rövid távú, akkor kellemes lehet így is...)

2021. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Randi előtti nap teszteltetnék és én hoznám fel neki ezt a lehetőséget. Ha megkapnám jövő héten az első adagot, akkor a második adagtól 2 hét is június közepére telne le, addig nem szeretném megvárakoztatni. Nsm zavar, hogy nem akarja beoltatni magát, ez mindenkinek a saját döntése, önmagában ettől senki nem lesz jobb vagy rosszabb ember a szememben.
2021. ápr. 28. 18:49
 25/33 anonim ***** válasza:
82%
Egy vadidegennel akarsz erdőbe menni kettesben? Ohhh... Akkor már inkább az étterem. Várd meg az oltásodat, aztán számíts rövid távú kapcsolatra.
2021. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%

"étteremben sok ember van egymáshoz közeli asztaloknál, Erdőben lehet csak mi vagyunk ketten"


Na pont ezt nem értem. Mit érsz az ő tesztelésével, mikor bárki ülhet közel hozzád az étteremben?

2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
81%
Én megköszönném a lehetőséget, és elbúcsúznék :D
2021. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Megszakitanék vele minden kapcsolatot.
2021. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
40%

"Nsm zavar, hogy nem akarja beoltatni magát, ez mindenkinek a saját döntése, önmagában ettől senki nem lesz jobb vagy rosszabb ember a szememben."

Nem erre céloztam. Ha ő a te minimális vírusmennyiséged miatt súlyos beteg lesz, vagy ne adj' Isten meghal, azt te fogod hurcolni magaddal egy életen át. Gondolom, nem intéznéd el egy vállrándítással, mint ahogy szerencsére nagyon kevesen annyira érzéketlenek, hogy úgy tegyenek. Persze, hogy az ő felelőssége, de azért ebben a szituban te is benne leszel valamilyen szinten, akár csak lehetőségként is. Nem tudom, én mostanában eléggé ambivalens érzéseket érzek ezzel kapcsolatban. Ha egy tőlem független oltatlan (aki amúgy oltható lenne) megbetegszik, afelé sajnos egyre kevesebb empátiával tudok fordulni. Viszont az más kérdés, ha felmerül a gondolat, hogy esetleg miattam lett beteg, bár én az oltásommal, és minden mással is megtettem mindent, hogy lecsökkentsem ennek az esélyét, de mégis megbetegszik, azt elég rosszul viselném.

2021. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Milyen étteremről beszélsz? Egyelőre csak a teraszok vannak nyitva, ott meg kb ugyanolyan eséllyel kapnád el, mint az utcán...
2021. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!