Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosan kinéző, normális 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan kinéző, normális 30 as pasinként van esélyem gazdag érettebb nőt fogni, aki patronálna s én hűséges társa lennék?

Figyelt kérdés
Művelt vagyok, értelmes, humoros, jó partner. Az ágyban se vagyok rossz.
2021. ápr. 28. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a Puncson.
2021. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most jót röhögtem, köszi.
2021. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel ki olyan jól.
2021. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel patronálna Balázs? Napi egy rekesz sör?
2021. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10%
Az a baj, hogy átlagos vagy. A nők fantáziáját ma már csak a lényegesen átlag feletti férfiák mozgatják meg, kb. az össz. férfi társadalom 15 %-a. Ha vastag a bankszámlád, vagy átlagos nőhöz belépő, pármilliós autód van, akkor már van esélyed átlagosként átlagos nőt felszedned.
2021. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de próbálkozz minél több nőnél. Mindegyik legyen olyan, mint egy gyakorlat, testbeszéd, járás, beszéd, udvarlás, flörtölés, mélyenszántó beszélgetés. Ha jól belejössz, akkor egy gazdag nőt is tudsz fogni (bár nem tudom hogy a gazdagot hogy értettéd. Elvárás, hogy legyen sok pénze?)
2021. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Jó,akkor miért nem volt 9 éve kapcsolatod,+miért 4 éve volt szex az életedben ha jól nézel ki? Kamu kérdések sora,de hogy ebben Neked mi örömöd van fogalmam sincs. Valaki lefoglalhatna már!
2021. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-6-os válaszolók,nézzétek meg a kérdezőt, + a korábbi kérdéseit. Kamuuuk.
2021. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok nő szereti a fiatalabb férfiakat. De hogy támogasson azt már nehezebb ügy.
2021. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Balázs, a te arcod mélyen átlag alatti. Már eleve az, hogy a szemeid milyen brutál aszimmetrikusak (ami nem éppen a jó gének jele). És a nézésed se sok jót ígér.
2021. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!