Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ez? Első randiig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Első randiig semmilyen elérhetőségét nem adja meg?

Figyelt kérdés

Se Facebook chat, se Skype, se viber, se telefonszám.

És úgy gondolja, hogy a tali napján majd rám ír badoon és mindent azon keresztül fogunk bonyolítani. Ha valaki ennyire bizalmatlan, az minek ismerkedik neten?



2021. ápr. 20. 01:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Az o dolga es joga van hozza. Es ha megsem jon ossze a dolog, akkor miert adna meg a szamat es elerhetosegeit, hogy legyen kit zaklatnod?
2021. ápr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén szólva ha nekem szimpatikus lenne az a személy adnák neki elérhetőséget.

23F

2021. ápr. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

1. Te se vagy normális. Mi az, hogy "joga van hozzá"? Senki nem mondta, hogy nincs.


Nem tudom hány emberrel randiztál az életben, de én kb 100 nővel és abból 4-5 volt, aki a telefonszámát sem adta meg a randi előtt. És nem azt mondom 100 nővel voltam, csak hogy randim kb ennyivel volt és ők aztán tényleg minden fajta voltak.


Ilyeneket 10-ből 1 ember se csinál átlagban, mint a kérdező randipartnere.

2021. ápr. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
3 Kivéve, ha már nagyon megjárta egy zaklatóval. Akkor viszont érthető.
2021. ápr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%

"Ha valaki ennyire bizalmatlan, az minek ismerkedik neten?"


Mert a sok buta liba, simán elhajtja a srácokat, ha azok az életben oda mernek menni hozzájuk. Sok nyomorék nő csak a neten mer kant fogni.

2021. ápr. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi utolsó, téged neten is elhajtanak.
2021. ápr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Ő a lány ugye?

Általában aki nem ad elérhetőséget az garantáltan nem lesz ott a randin, beszéljetek meg vmit aztán csinálj vmi mást, hirtelen le leszel tiltva tali előtt 5 perccel vagy 1 órával, majd figyeld meg.

2021. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Normális, nem gyűjtöget ismeretleneket Facebookon. Első taliig én is megvagyok csak az alkalmazáson, ha jól sikerült a randi viszont lehet több.
2021. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

szerintem nincs ezzel baj, nekem is volt mar igy randim, hogy csak az appon beszeltunk. miben zavar? semmiben. ha jol sikerul a randi, elobb utobb ugyis atmentek mas platformra, ha meg nem sikerul jol, akkor legalabb nem kinos utana torolgetni/tiltogatni a masikat.


mondjuk en szeretem randi elott mashol is lecsekkolni az illetot, plane ha csak 2-3 kep van rola a tarskereson, de nem fogom eroltetni, hogy adja meg pl. a facebookjat. de ez ritka, hogy valaki nem ad meg mas elerhetoseget, de engem 1. randiig nem zavar. utana mar igen.

2021. ápr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Tőlem is fosnak teljesen. Egyik lány azt mondta, azt nevelték belé a szüleik hogy rettegjenek a férfiaktól, mert az utcán bármikor megerőszakolhatják őket. Ilyen paranoiás, neurotikusok lettek belőlük. Ilyeneket elkerülöm én is, mert teljesen be vannak feszülve, és már taszít ez a sok szorongás.
2021. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!