Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedem egy sráccal. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy sráccal. A beszélgetéseinkből kiderült,valamint élőben is látszott, hogy elég rossz állapotban vannak a fogai,annak ellenére hogy baromi jól nézne ki amúgy, nagyon jóképű és magas fiú,27 éves. Miért ennyire igénytelen?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt felfogni.
2021. ápr. 29. 16:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka :)
2021. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

A rossz állapotú fogak azért nem csak igénytelenség...Baromi sok pénz és idő megcsináltatni őket.

Gyerek korában el romlottak mert vagy genetika vagy cukrot evet cukorral..rosszul mosta mossa őket...

Sajnos nem is értem miért akar csajozni..mikor valószinüleg büdös is a szája...ha még nem majd az lesz.

Voltam hasonló cipőben...aztán évekig hagytam a csajozást és gyűjtöttem a fogakra.

2021. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Mennyire súlyos a helyzet?


Nekem tizenévesen volt pár évig állandó fogszabim, aztán még megint pár évig éjszakai. De utána elhagytam ezeket és pár év alatt egy kicsit (de nem teljesen) visszatértek a fogaim a régi állapotba sajnos. Alul és felül is van egy kicsit kócos fogam, amik nem tudom mennyire látszanak, de engem zavarnak. Ezen kívül napi 2x mosok fogat rendes fogkrémmel, de mivel sok teát és néha kávét iszom, ezért nem 100% fehérek. Bár ahogy az emberek fogait nézem nem térek el nagyon lefelé az átlagtól (inkább átlagnak mondanám magam), de azért mégsem olyan a fogam, mint ami a reklámokban vagy filmekben van és ezért van bennem néha némi szorongás.

2021. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3# A fogszabályozás az nem a fogak "rossz állapota" kategóriába tartozik, hanem esztétikai probléma. Már akinek, mert mint tudjuk, mindenkinek más tetszik. Nekem pl bejön a szabálytalan fogsor, a csámpás is, de a szuvas, rothadt, fekete, sárgás az nem igazán az esetem.
2021. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát nem érződött még a szag,előtte fogat mosott,csóknál nem volt zavaró.

több fogán látszik h valami nem stimmel ha beszél vagy mosolyog.


De nem látszik rajta szándék hogy el akarna menni orvoshoz, jelenleg munkája sincs, nem is nagyon igyekszik keresni. De így nagyon nem tudom elképzelni a jövőt.

2021. ápr. 29. 16:34
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez fontos és nem tudod elképzelni a jövőt, akkor ez ennyi volt. Hosszútávon nem tudnád megszokni, esetleg még taszít is, akár a helyzet akár hogy nem akar változtatni
2021. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

A nagyobbik hugomnak egy lyukas foga sincsen, soha nem volt baj vele.

Miert ? Mert anyam vele tul gyorsan esett teherbe utanam es a doki tomte mindennel (calcium vas vitaminok stb...)


Nekem es a kisebbik hugomnak szarok a fogai, gyengek, konnyen lukadnak. Anyam velem semmit nem szedett sot dokihoz is eleg keson ment. Felig utca gyerek volt. 18 evesen szult. A kisebbik hugomnal meg penz nem volt ra.


Szoval hiaba mosom mapi 3x most 47 evesen mar potfogaim vannak es 50 evesen egy eredeti sem lesz. Es egy kissebb lakas araent mar el ra. (Na jo ez tulzas de tenyleg nagyon sokba kerul h ki ezzek valahogy) a kisebbik hugom detto igy van.

2021. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

7#Hasonló esett voltam én is,szét mentek és ha nem is egy lakás de egy kocsi ára rá megy simán.

De itt ugye a fő probléma ,hogy az illető nem dolgozik és nem is akar...pedig akkor nem lesznek szép fogak:)

A másik most még nem büdös de majd az lesz a szája..kegyetlenül.

2021. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7. Egy kisebb lakás ára? Egy ismerősöm úgy csináltatott teljesen új teljes fogsort magának 1 millió forintért, hogy azt mondták már többet soha az életben nem kell fogával semmilyen orvoshoz mennie.
2021. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak ennyi a baj vele?
2021. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!