Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedéskor szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedéskor szinte mindig akkor fagy be a beszélgetés mikor sor kerül a képküldésre, akkor finoman szólva is se vagyok valami jóképű pasi?

Figyelt kérdés

Addig általában érdekes pasi vagyok. Utána hirtelen valami megváltozik :D


F/30


2021. márc. 10. 09:09
 1/7 Hellmano ***** válasza:
87%
Hát a kérdéseidből nem tűnsz érdekesnek sem...
2021. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nekem pl sokat segített, amikor elkezdtem (testhez simuló) inget és néha öltönyt hordani. A nők valahogy buknak erre. De nyilván még tucatnyi ilyen kisebb-nagyobb trükk van a megjelenéssel kapcsolatban.
2021. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Lehetséges. Nálam is volt már ilyen letojtam és mentem tovább :D

25N

2021. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért annyira érdekes ember nem lehetsz, ismerünk már téged. Ja, és tényleg nem nézel ki túl jól, mert látszik az arcodon a pia. Viszont attól is függ, hogy milyen képet küldesz. Egy normális helyen készített, normális öltözékben lévő fotó egy normális, kedves arckifejezéssel nem hátrány. Ha egy kinyúlt pólóban feszítesz bamba pofával, az egy jóképű pasit is taszítóvá tud tenni.
2021. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, koran keltel. A tegnap esti kerdeseddel es bebukott hazugsagoddal mar nem is foglalkozol? Es meg csodalod, hogy egy nonek sem kellesz?
2021. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nem mindenki akar képcserézni, mert (jogosan) fél, de úgy mindenkitől. (F)
2021. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes? Hát, végülis, mint az állatkertben a gorilla. Egyébként ja, lerí az arcodról, hogy alkesz vagy.
2021. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!