Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha egy pasi így viselkedik?

Figyelt kérdés

4 napja beszélgetünk. Az elején mondtam már a srácnak, hogy nem szeretnék napokig csetelni, mert személytelennek gondolom. És ha érdeklem, akkor menjünk át más platformra és beszélgessünk szóban. Illetve Ő folyamatosan képeket várt volna tőlem. Párat küldtem magamról, de mivel tőle nem igazán kaptam, szóval egyoldalúnak gondoltam, hogy ő elvár, de én nem kapok semmit, így szóltam, hogy ne haragudjon, de nem fogok többet küldeni és ha valakit csak ennyi érdekel belőlem az majd idővel eltűnik, akit meg nem, az meg nem fog. Erre azóta sokkal kevesebbet ír, de folyamatosan nézegeti a profilom. Amikor rákérdeztem, hogy mi értelme ennek, hisz láthatóan nem igazán érdeklem, azt írta, hogy oké, gondold ezt, de igazából nem erről van szó, hanem részben én tehetek erről, hogy nem keres annyit, merthogy én siettettem és össze - vissza beszéltem. És ha ezt nem csinálom, nagyobb kedve lenne beszélni.

Ha valaki az elején leírja, hogy mik az elképzelései, az miért siettetés? Megoldhatta volna, hogy nem beszél velem már az elejétől, ha ez nem pálya, nem? Mi a véleményetek a pasiról és a viselkedéséről?



2021. máj. 1. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezért nem kell neten ismerkedni.
2021. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez az “oké, gondold ezt” nagyon rossz. Manipulatív, mérgező emberek szoktak ilyet játszani.

Mivel te nem küldtél neki képeket, nem voltál benne a játékban, így keres másokat de közben téged meg talonban tart..

2021. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem hagyd a fenébe, elképesztően gyerekes és nevetséges. Te teljesen korrekt módon az elején elmondtad, hogy képzeled.
2021. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Én már többet nem lennék rá kíváncsi, annyira, hogy az se érdekelne miért csinálja.
2021. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Már régen tiltani kellett volna a kamusat! Nyilván azért nincsen több fotó róla, mert az sem az övé, azért nem akar más platformot sem, mert lebukna. Ezért kezd hűvös és elhanyagoló is lenni. Kár volt az eddigi idő, energia rá...
2021. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék egyet.
2021. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 George34 ***** válasza:
100%
Azt hogy a pasi komolytalan.
2021. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem való hozzád. Ha már az elején sem hajlandó "egy húron pendülni" veled.


Az ERŐ legyen veled!

2021. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yoda m. ***** válasza:
100%

No meg... szavaidból az tűnik ki: áttolta rád a felelősséget.

Hogy Te vagy az oka, az ő viselkedésének, hozzáállásának.

Ugye te is tudod, hogy ez mit jelent...


Az ERŐ legyen veled!

2021. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad ott, ahol van.
2021. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!