Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy ha egy csúnyább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha egy csúnyább pasi magabiztosan viselkedik akkor a lányok nem vonzódni fognak hozzá hanem megkérdezik: kinek hiszi magát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 23:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha a magabiztosság abban nyilvánul meg hogy játssza az eszét akkor igen. Ha úgy magabiztos hogy ismeri a határait (értsd nem nagyzol nem akarja játszani a helyi nagymenőt csak egyszerűen tudja mik az értékei és ennek megfelelően jól érzi magát a bőrében kvázi kiegyensúlyozott és egészséges) akkor nagyon pozitív benyomást is tehet. Ismerek mindkét "fajtából". Amikor valaki azzal akar "magabiztos" lenni hogy nagy mellénnyel keményedik a semmire... Na az tényleg szánalmas.
2020. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

1


Mi az, hogy keménykedik a semmire?


Illetve milyen az amikor valaki "valamire" keménykedik?


A keménykedés egyáltalán miért elfogadható, jöjjön az bárkitől is?

2020. máj. 4. 23:59
 3/38 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos hogy jól fogalmaztam. A kemenykedés eleve nem jó mert egy mű felvett szerep. A kemenykedés a semmire az én szótáramban a hamis arany ékszer villogtatás autó kulcs pörgetés stb. fax mérce cuccokkal "menőzés" a csak azért is neked megyek vállal mert hű de macsó vagyok féle kakaskodás stb. Tehát az összes felvett idióta "menőzés" amitől ő most férfi meg alfa meg tudom is én mi.

A magabiztosság belülről jön. Attól nem lesz senki magabiztos hogy eldönti hogy holnaptól magabiztos lesz. Főleg úgy nem ahogy itt sokszor olvasni.

2020. máj. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor gondolom hogy "kinek hiszi magát" ha láthatóan csak az eszét játssza. Ha valóban magabiztos (nem öntelt nagyzoló okoskodó agresszív...) az mindig jó pont.

Ez az előző végéről lemaradt.

2020. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen:

önbizalom vonzó, de ha beképzelt, az taszító

2020. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
22%
Itt nem csak a menőző vagy magabiztos rondább emberről van szó. A közönség se smafú: titulálhatnak már azért beképzeltnek mert az adott fizimiskával nem szemlesütve közlekedsz
2020. máj. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hogy ez magabiztos viselkedés nem csak kompenzálás-e, mert annak az ordító hiteltelenségét még a legiskolázatlanabb emberek is azonnal kiszúrják. Meg attól, hogy zaklat-e olyan embereket, akik jól láthatóan (testbeszéd, mimika ugyebár) a legkevésbé sem vágynaka társaságára. Szóval ha hiteles, és civilizáltan viselkedik, akkor szerintem nem fenyegeti a kérdésben fölvetett veszély.
2020. máj. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%

A "magabiztos" nem annyit jelent, hogy "öntelt, nagyképü".

Ha a fogalmakat sikerül tisztáznod magadban, akkor rájössz, hogy értelmetlen a kérdésed!

2020. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
42%

Igen. A nők csak a kinézeted alapján fognak megítélni, bármit is csinálsz.

Jóképű, magabiztos férfi: szívdöglesztő alfahím

Csúnya, magabiztos férfi: nevetséges

Jóképű, félénk férfi: cuki

Csúnya, félénk férfi: tutyimutyi

2020. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

NE legyen végletes attól függetlenül, hogy van önbizalma.

Szélsőséges példa:

1. Régen kövér voltam, folyton tudat alatt azt sugalltam mindenkinek, hogy fogadjon el. Folyton dagadtnak éreztem maga, nem mertem vékony fiúkkal ismerkedni, nehogy megszóljanak...

2. Barátnőm húga kb ugyanannyi kiló volt mint én, csak nagy mellel és fenékkel. Őt ez sose zavarta, volt olyan randipartnere, aki folyton maratonokra meg Spartan Race-re járt. A mostani párja egy 60 kilós vékony és magas fiú.

2020. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!