Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Muszáj lefeküdni az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj lefeküdni az első randin ha megakarom tartani?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány akivel nemrég találkoztam és szóba kerültek bizonyos témák. Na most ha ő már első randin szeretné ágyban végezni, de én még várnék vele kicsit, akár a másodig találkozóig, akkor ezzel "elüldözhetem"?

Tehát ez már lehet olyan kiábrándító a nő számára, hogy inkább hagyja az egészet? Persze tudom egy normális kapcsolatnál nem kell rögtön ágyba végezni, de ha erről vagy szó mi a véleményetek?



2021. máj. 4. 07:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

"ő most tényleg tökéletes"

Ha tökéletes, akkor megérti, hogy neked ez gyors. Ha nem érti meg, akkor nem az, akinek hiszed.

Amellett lehet ő bármilyen, ha ő nem tervez veled hosszútávon, akkor tök mindegy, hogy hányadik randin fekszetek le.

2021. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
4%
Dugd meg és hagyd ott!
2021. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
74%

Jól beszélsz kérdező.

Furcsa, hogy lány létére ő erőltetni, és ezt még ki is jelenti.

Az ismerkedés, felfedezés a legjobb dolog, nem tudom hová siet.

Furcsa az is, hogy ő ennyire gyorsan fel tud oldódni.

Lehet belőle akár komoly is, de a jelek most nem arra utalnak...

2021. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
11%

Fordítsunk!


Mi van, ha a lány azt mondja, hogy a gumit is lenyeli ha kéred...de csak az esküvő után!? Na?

2021. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%
Azért 2 randi kivárása meg az esküvőé nem ugyanaz...
2021. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
85%
Fura, hogy nem is találkoztatok, de már ágyba akar vinni, normális esetben ez randi közben alakul ki, megvan a vonzalom, kémia, csók, stb... Valószínűleg ha ilyen határozottan kijelenti szexet akar és mégse lesz, akkor csalódni fog, érdemes beszélgetni róla, hogy kiderüljön ugyanarra vágytok.
2021. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
9%
Ha félsz, mondd meg neki. Ha vágysz rá szexelj vele. És addig is olvasgass a szakirodalomban, hogy egy nőt hogy lehet kielégíteni. A mennyekbe repíteni. De ez kamu lehet, mert itt mindenki azt kérdi hogy lehetne megdugni, nem azt hogy hogy tudnám elodázni. A 60 évek végén örültünk volna ha egy lány akar szexelni. De most adják a puncit! Ez is baj lehet? Gumi, gyengédség játék, és hagy szóljon!
2021. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk egyszer és azóta beszélgetünk amiből néha lejött a dolog.

Persze ez nem jelenti, hogy tényleg akarná csak ha mégis és tesz rá célzást meg stb.

Nem kamu csak egyszerűen jobban szeretném kiélvezni :D

Az ha rögtön megkap mindent az ember nekem olyan kiábrándító már.

Nem az aktus a lényeg hanem az oda vezető út. Ahogy eléred, hogy lekerüljön a ruha. Most ha magától leveszi az olyan ehhh. Persze ha erre vágyik akkor ez lesz mert szerintem ennek ellenére is lehet jó kapcsolatunk. Csak jobban örülnék ha úgy tudnám irányítani a dolgokat, hogy majd legközelebb. :3

2021. máj. 4. 09:02
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Lötyi-pöcsi, soha sem fogsz dugni...
2021. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
12%

Segítek!


Megrakom helyetted, és elmondom milyen volt.

2021. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!