Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti megkérdezitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megkérdezitek a randipartneretektől, ha szűz? Ha igen, mikor (első randi előtt, hányadik randin, mielőtt lefeküdnétek vagy utána)?

Figyelt kérdés
Esetleg azt is, hogy hány férfivel volt eddig? Vagy esetleg elmondják nektet a lányok/nők ezeket anélkül, hogy megkérdeznétek?

2019. máj. 25. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Első randin senki sem beszél ilyenekről, max a 14-6 éves gyerekek vágnak fel. Jobb ha ezeket csak a későbbiekben mondod el ha lessz folytatás úgy 2-3 hónapig.
2019. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert nem érdekel. Az sem érdekel, ha 100 férfivel feküdt le előttem.
2019. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Pl a 2. 3. Randin mar lehet finoman kérdezni hogy nagyon csinos lany vagy biztos sok férfi tepert érted... azt akkor elmondhatja hogy voltak ezelőtt mások is vagy sem... de persze 30 fölött ez bullshit hogy most szuz vagy nem :D ez inkabb 18-22/23 év között még van 1-2 aki tényleg szűz.. de pl a párommal mar ra kérdeztem hogy előttem volt e barátja (nem volt, örültem mint kutya a farkának, mert nekem sem volt még senki ezelőtt!) igaz hogy tényleges randin kérdeztem hanem meg lattam, elkezdtünk beszélgetni nagyon sokat de ugy hogy tisztában volt a szándékaimmal és viszonozta is őket, szoval nem is randi volt hanem inkabb ismerkedési fázis, mi ugy mentünk már randizni hogy azert ismertünk is már a másiknak egy részét


Tehát arról nem tudok személyes infót adni hogy ez most egy tapasztalt lannyal/novel hogy van hogy konkrétan hány emberrel meg hanyszor csinalta velük../ max ezt ugy tudom elképzelni hogy elmentek pialni azt kicsit felszabadultabbak vagytok és akkor elmondjatok egymás intimebb dolgait....

2019. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jojo1200 válasza:
Persze,miután lefeküdtünk vele,megkérdezzük te szűz vagy? :D
2019. máj. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Képen is röhögném ha megkérdezné egy randin mondjuk vacsi közben, hogy "amúgy szűz vagy?" :D Szerintem ez sokakon már látszik, vagy legalábbis érződik, de meg ha nem is, egy bizonyos kor felett már elég bután veszi ki magát egy ilyen kérdés. Tiniként még talán oké, bár akkor is bunkó kérdés, de szerintem 20+ ilyet nem igazán kérdez senki, max a szűz fél felhozza és elmondja amikor úgy érzi, hogy ideje van.
2019. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem mindig meglep ez a téma itt. Ha valakivel ismerkedem és többet akarunk, akkor elég hamar szóba kerül a szex téma.
2019. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége! Az első együttléten úgyis meglátod, hogy összepasszoltok vagy reménytelen a helyzet. Amelyik férfinak ezen jár az agya, az nem szereti a párját. Vagy legalábbis nem kezeli érett nőként. Én menekülnék az ilyen fa.sztól.
2019. máj. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

34 éves vagyok, egy gyermek édesanyja, érdekes kérdés lenne az biztos...

16 évesen vesztettem el a szüzességem, ergo ha 20 éves koromban kérdez valaki ilyet, körberöhögöm.


De egyébként ilyet nem illik kérdezni, felnőtt férfiak a partnerek számára sem kérdeznek rà.

Na nem huszonéves kissràcokról beszélek, hanem férfiakról, az pedig 40 felett kezdődik. :)

2019. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!