Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi randin előnyben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi randin előnyben van ha házhoz megy a nőért?

Figyelt kérdés

Mint az a férfi aki csak simán egy előre megbeszélt randi helyszínen találkozik a nővel, és oda mindketten egyénileg jutnak el ahogy tudnak és utána is elbúcsúznak és egyénileg mennek haza?


Ez a fuvaros szerep női szemmel nagyon sok pluszt jelent vagy igazából elhanyagolható?



2021. máj. 4. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Jobban szeretem ha energiát fektet abba h eljusson hozzám. Majd ha megérdemli akk furikázd. Ja és ne legyél needy, hagyd h dolgozzon érted. Ha a semmire nyalod a seggét, garantálom h másnap nem fog keresni.
2021. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Első randinál sose kérdezed meg a nő címét... milyen már hogy még nem is ismer de már mondja meg hogy hol lakik.
2021. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez az adott nőtől függ. Van, aki úgy áll hozzá, mint a kettes. Van akinek meg tetszik a gesztus, ha érte mész. Igazából azzal sem tudsz visszaélni, ha tudod hol lakik valaki. Mi van, ha tudod? Semmi.
2021. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Nemhogy előnyben van, hanem el is várják ezt a nők.
2021. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Még csak az kéne, hogy egy kvázi idegen tudja a lakcímem, hogy utána jöhessen "kűzdeni értem" vagyis zaklatni.
2021. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy csináltuk hogy első randin elkísértem egy darabon, második randin elvittem egy darabig. Harmadik randin hazavittem, negyediken pedig bementünk hozzá.
2021. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs előnyben, mert legelső randi előtt kevesen adják meg a címüket, idegen vagy még.
2021. máj. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy teljesen friss ismerettség, vagy kollégák vagytok stb.

Elég fiatalon ismerkedtem meg a férjemmel, látásból ismertük egymást. Amikor randira hívott, nem gondolkodtam azon, hogy ha megadnám a lakcímem, biztosan járna zaklatni. Másrészt egy kis faluban éltünk, a randit egy közeli városba beszéltük meg, ő vezetett, én nem, valahogy az lett volna fura, ha ő kocsival megy, én meg busszal.

Gondolom egy nagyvárosban én is elmennék tömegközlekedéssel, tinderes randinak meg nem adnék lakcímet. Szerintem szituációfüggő.

2021. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Én nem mondanám el neki, hogy hol lakom

,,Mit tudna csinálni?" Te nem tudod, milyen betegek az emberek? Simán megtehetné, hogy ott áll az ablakom alatt, vár a pillanatra, és amikor az eljön..

2021. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

9 Én úgy gondolom, aki rosszindulatú és aberrált, az akár ki is lesheti hol laksz. Úgy is tud zaklatni, ha akar. Másrészt én pl. társasházban lakom, furcsállnám, ha a 3. emeleti ablakom előtt álldogálna valaki és lesne be a lehúzott redőnyön keresztül éjszaka. A lépcsőházba úgy sem tud bejönni, de ha igen, a lakásba akkor sem tudna.


Egyébként más is említette, hogy ez szituáció függő. Én pl sosem szoktam egyéjszakás kalandokba bonyolódni vagy neten ismerkedni. Ha egy felszínes ismeretség alapján meg elmebetegnek tartok valakit, akkor nyilván nem engedem, hogy jöjjön értem, mert nem megyel vele akkor randira sem.

2021. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!