Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi randin előnyben van ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi randin előnyben van ha házhoz megy a nőért?

Figyelt kérdés

Mint az a férfi aki csak simán egy előre megbeszélt randi helyszínen találkozik a nővel, és oda mindketten egyénileg jutnak el ahogy tudnak és utána is elbúcsúznak és egyénileg mennek haza?


Ez a fuvaros szerep női szemmel nagyon sok pluszt jelent vagy igazából elhanyagolható?



2021. máj. 4. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

Én nőként sajnos a mai világot ismerve inkább azt preferálom, hogy legalább a helyszínre külön érkezzünk meg, ha előtte nem ismertük egymást. Nem szívesen osztom meg a lakcímemet valakivel, akivel még csak egy órát sem beszéltünk előtte... ha már az első randin kiderül, hogy perverz f..., vagy egy címeres tuskó, nem akarok azon aggódni, hogy visszautasítás után mikor, hogyan jön el hozzám kukkolni meg kivágni a díszhisztit. Azért egy randi után, ha nem szociopata jelleggel mesteri hazudozó, már van egy benyomásom róla, és szerintem jó emberismerő is vagyok.


Nekem nem gond az, hogy nem fuvarozza a popómat, nem vagyok egy ilyen gyenge, bénácska virágszál. Engem az sem zavar, ha nem kísér haza (első randira úgysem mennék olyan helyre, ami balhés vagy kihalt, vagy ahonnan nem tudok könnyen hazamenni).

2021. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha valahonnan tudja hogy kb merre lakom, tehát nem legeselegelső találkozás, akkor nekem nagyon sokat számít. Nagyon szép gesztus és azt muttja, hogy a lehető legtöbbet szeretnél vele lenni. Csak legyen egyértelmű hogy nem felmenni szeretnél hozzá csak elémenni
2021. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!