Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú akivel kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak csak szivat? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

most már nem tudom hogy mivan. már régóta nagyon szeretne találkozni és tegnap megbeszéltük hogy ma találkozunk. de lemondta...az egyik barátnőmnek meg azt mondta amikor megkérdezte hogy mit fog ma csinálni hogy nem tudja...

erre kicsit mérges lettem....

és a pasitól megkérdeztem hogy mért nem tudunk találkozni. és azt is oda írtam neki hogy gyorsan találja ki hogy mért nem...

aztán eléggé bepöccent... és azt mondta ha ilyen bunkóvagyok akkor szia. és elment...BOcsánatot kérjek??


2010. aug. 23. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki annyira, mert akkor találkozna. Ne kérj bocsánatot, de ne reménykedj randiban.
2010. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot, mert nincs miért...ő nem tartotta a szavát amikor pedig számon kéred még megsértődik..majd lenyugszik és ha fontos vagy keresni fog.
2010. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pff. ez egy barom. miért kéne bocsánatot kérned? na nehogymár..
2010. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgyis bocsánatot fogsz kérni, mert bizonytalan vagy...
2010. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt mondjátok hogy télleg egy tapló és felejtsem el?
2010. aug. 23. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd lehet megvolt az indoka( ha jóhiszeműek akarunk/akarok lenni) pl gátlásos, nincs magával kibékülve...akármi. Ez nem valószínű max 5%...szerintem hülyített vagy meggondolta magát szóval várj amíg jelentkezik és megmagyarázza ha nem akkor ennyi. Ha nem szórakozott veled akkor keresni fog és megmagyarázza ha nem akkor ennyi volt.
2010. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát szerintem felejtsd el ha nem jelentkezik... Nekem is volt ilyennel "szerencsém". De ne lássa hogy érdekel a dolog legyél olyan vele mint a többiekkel, ha érted mire gondolok.
2010. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

természetesen ha nincs nyomos oka,hogy mért mondta le a randit akkor ba***a meg...de ha te is belegondolsz két esélyes a dolog...vagy mert nem tetszel neki igazán,mert ha beléd lenne esve akkor szerintem 10-15perce előbb már ott lenne...

a másik meg az,hogy lehet megijedt.elfordul:D

derítsd ki az okát mindenképpen.

2010. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!