Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy netes társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy netes társkereső oldalon kölcsönösen tetszünk egymásnak egy sráccal, de akkor miért nem lép valamit hogy megismerjen? 18/L

Figyelt kérdés

(én nem szeretnék nyomulós lenni)talán azért nem lép mert fél?

fiúk válaszát várom legfőképp,de bárkitől jól jön egy tanács


2010. aug. 19. 18:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
Ez már eleve hülye dolog... ez a társkereső...sz@roknak való
2010. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
pl neked, a 0%-kal
2010. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

miért nem lehet normális válszt írni?

akkor inkább ne írj

2010. aug. 19. 18:36
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy esetleg más is bejelölte és a más jobban tetszik neki, vagy esetleg túl messze laktok egymástól, vagy mondjuk azt várja hogy te kezdeményezz.
2010. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
kb 15 km-re lakunk egymástól
2010. aug. 19. 18:45
 6/18 anonim ***** válasza:
hát akkor írjál neki üzenetet, hogy esetleg nem-e vehetnéd-e fel MSN-nen
2010. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért mert a netes társkereső oldalakon fentlevő (fiatalabb férfiak 10-25 év) mind beszari alakok, akik a valóságban is félnek lépni ha meglátnak egy (szép) lányt. S úgy tűnik, hogy neten keresztül is.

Én tudom, mert a 22 éves tesóm is ilyen :( És én is közel álltam ehhez a léthez sokáig, de szerencsére át tudtam törni a magamnak felállított gátat, nem is olyan rég...


Ha akarod hogy legyen valami a kapcsolatból, írj rá még most. Lehet hogy pont a tesóm az. Amúgy jó fej csak a csajozás nem megy neki :)


15/f

2010. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15 évesen szerintem ne oszd az észt itt
2010. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a francba! Bocs hogy így írom, de az a helyzet, hogy rengeteg ilyen kis b.uzigyerek van, amit te leírtál, mind ezt csinálja, nagyon sok embertől hallottam ilyet. Ezek csak a nyomorult önbizalmukat akarják csak növelni, de eszük ágában sincs megismerni, párkapcsolatot kialakítani meg pláne !!!!! És ez nem vicc sajnos.
2010. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bocs, lehet nem kéne. Akkor javítok: A netes társkereső oldalakon lévő alakok MAJDNEM mind magamutogató macsók vagy beszari alakok akik nem mernek kezdeményezni. Így már jobb? A példát az életből vettem. Onnan, hogy bár a tesómnak már sokszor tetszett lány, mindig elszalasztotta az alkalmat, nem merte megszólítani. Nem tudom hogy te milyen alak vagy, de hidd el: megértem hogy lenézel azért, mert 15 évesen ilyen módon írok itt. Természetesen nem vagyok mindenható, de látom amit látok. A társkereső oldalak a félénk alakok utolsó esélyei, általában ők szoktak ott lenni legtöbbet. Persze ez az idősebb emberekre és a lányokra/nőkre nem igaz, csak a férfi fiatalságra (12-25 év)


15/f

2010. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!