Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejöhetek neki, miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki, miért csinálja?

Figyelt kérdés

Munkahelyen van egy lány, nekem nagyon az esetem nem tudom eldönteni, hogy bejövök neki vagy csak beképzelem, ebben kérek segítséget.

Hetente többször is beszélgetünk általános témákról, sokszor mosolyog jó kedvű érdeklődik ő is rólam. Van amikor én kezdeményezem a beszélgetést, de az sem ritka ha ő jön oda hozzám.

Ha rámosolygok visszamosolyog, viccelődik.

Egyszer viccesen mondtam neki, hogy randizhatnánk is akár, és ő is viccesen belement, de ez csak poén szinten maradt.

Másokkal is közvetlen jó viszonyban van a többi kollégával is.

Én nem vagyok jó pasi alacsony vagyok és pocakos is, nem szoktak ilyen közvetlenek lenni velem a nők. Addig nem akarok konkrétan lépni ameddig 1000%ig biztos nem vagyok, hogy komolyan gondolja velem.



2021. máj. 11. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el egy kávéra munka után.


Két dolog történhet.


- Elfogadja, beszélgettek, a találkozó végén egy hosszabb, munka utáni találkozót ajánlasz neki.

- Nem fogadja el, maradtok kollégák.


1000%-ig meg soha nem leszel ilyesmiben biztos, erre ne várj szerintem.

2021. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11%

Nem valószínű. Te itt a "comic relief" haver mellékkaraktere vagy, általában a "típusnak" amibe tartozol ez a szerepe az életben. Lehetőleg legyél vicces, ezt fogják elvárni tőled az "élet főszereplői" . Cserébe kaphatsz egy kis figyelmet a környezetedtől és lesznek barátaid is. Csak ne vágyj sokkal többre, mert csalódni fogsz és a többiek sem fogják jó szemmel nézni, hogy nem a karakteredhez illően viselkedsz.


Vagy rúgd fel ezt az egészet és legyél szabad, de az sokkal több kínlódással jár, főleg az elején, de legalább nem kell karakterhűen élned.

2021. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!