Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt a leg katasztrofál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a leg katasztrofálisabb randitok?

Figyelt kérdés

Pl TV-ben láttam egyik filmben, amikor egy férfi elment a nő lakásához, aki beinvitálta, de a férfinek, ha jól emlékszem, egy tábla csoki volt a hátsó zsebében, amit talán ajándéknak szánhatott. Később valahogyan a radiátornak dőlt, így a zsebébe olvadt a csoki. Indultak volna a moziba, vagy hova, ezért próbálta kitakarítani a zsebét a fürdőszobában, amit eléggé összekent csokival. Minden tiszta csoki lett, mire benyitott végül a nő is, és hát a WC is ott volt a fürdőben, hirtelen azt hihette, hogy ... na.


Nekem az egyik randimon a pasi egy nagy fekete utazó táskával érkezett. Nem értettem miért kell ez, de azt feltételeztem, talán csak átutazóban van, vagy vásárolni akar, és majd abba teszi el amit vesz. Később le akartunk ülni egy padra, ami vizes volt, mert nem sokkal korábban esett az eső. Ekkor hirtelen előkapott a táskájából egy törölközőt, mert hogy ez is volt nála, amivel letörölte a padot. Ekkor már kezdtem érteni miért is a nagy utazó táska, minden eshetőségre felkészült a manusz, sokféle cuccal. Később betekintést engedett, mi rejtezik még a táskájában. Volt abban varrókészlettől kezdve svájci bicskán át, a tartalék zokniig és alsó neműig minden, még gumipók és kukás-zacskó is. Egy tekercs drót is helyet kapott benne valahol. Ez akkor derült ki, amikor bementünk egy üzletbe és a megvásárolt ruhán rajta maradt a lopásgátló, de a kapu nem jelzett. Egy parkban a padra ülve nézegettük a farmert, amit vettünk, és hát ott volt rajta a lopásgátló. Erre mutatja, hogy a táskája zsebében egy dróttekercs volt, talán ez zavarhatta meg a kaput... Ekkor feltűnt, hogy van az utazójában egy üres tejesflakon is. Kérdem, ez mire jó, ha nincsen benne víz, arra gondoltam, vizet hoz benne, ha megszomjazna. Kiderült, hogy az nem víznek van, annak volt egy másik, amiben tényleg félig lötyögött a víz, hanem az üres az úgynevezett "mobil WC"... Ekkor elmagyarázta, hogy ha rájön valahol a szükség, pl egy parkos részen, és nincs ott WC, akkor előveszi az üres műanyag tejes flakont, aminek ugye elég széles a szája, és egy bokor mögé állva bele... brunyál. Hát itt már kezdtem magamat egy kicsit furcsán érezni. Ezután előadta, hogy egyszer már buszon utazva is kellett használnia. Ekkor már otthagytam a pasit, mert nálam ez már nem fér bele a normál randi keretei közé.

Nálatok hogyan alakult a legkatasztrofálisabb randi a legelvontabb pasasokkal?



#randi #katasztrófa #lopásgátló #drót #mobil-WC #tejesflakon
2021. máj. 13. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hogy temetőbe vitt. Nem is értem, miért lenne ez randi. Legalább nem az anyukáját látogattuk meg.
2021. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jahj, vártam, hogy irod, hogy otthagytad a pasit, és erre ő elővett egy másik nőt a táskájából:D
2021. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! :D

Én azt hittem, oda akar költözni a kérdezőhöz...


Kérdező! Nagyon jó a sztorid.

2021. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de para!!!😨
2021. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen superlikeoltam egy lányt, aki még általános iskolában tetszett. (ekkor mindketten 21 évesek voltunk)


Elkezdtünk beszélgetni, hamar megtaláltuk a közös hangot és 1-2 óra után át is mentünk facebookra hiszen már kb 10 éves ismerősök voltunk azon a ponton, de még egyszer sem beszéltünk.


Mindketten elfoglaltak voltunk egyetem és egyéb elfoglaltságok miatt, így 1-2 hét után tudtunk csak találkozni.


Fontos tudni, hogy ő Gödöllőn lakott és Budapesten albérletben, de Gödöllőn volt egy üres frissen felújított lakásunk, így néha ott is voltam.


Ezért úgy beszéltük meg a randit, hogy elmegyünk sétálni, esetleg beülünk valahova, majd közösen lemegyünk Gödöllőre.


A randi előtt azt hittem megtaláltam az igazit és visszamontam minden megbeszélt tinder randimat és a lány is hasonlóan tett, legalábbis ezt mondta amikor arról beszéltünk hogy mennyi ideje tinderezünk felhozta.


Eljött a randi és szerintem másra számított és élőben kicsit nehezebben ment a beszélgetés.


5km-t sétáltunk (Margit szigetet körbe), de rettenetes volt és gondolkoztam hogy feladom.


Majd beültünk a Tóth kocsmába, remélve hogy 1-2 ital jobbá teszi, de ez sem segített. Mindketten valamilyen síbajnokságot néztünk a tévében és alig szoltunk egymáshoz.


Ezek után elkísért a Budapesti lakásba (pár utcányira) ahol összeszedtem a Gödöllői 1-2 nap eltöltéséhez dolgokat és elindultunk 2-es metróval a busz pályaudvarra a Puskás Stadionhoz.


A metróba mindvégig egyenesen néztem és arról beszéltettünk, hogy "Nem is volt olyan rossz a randi, esetleg lehetne második is".


Ezt követően még kb 30 perc várakozással sikerült felszálnunk a buszra, ahol láttam rajta az idegességet, hogy ő is minél hamarabb el szeretne menni és neki is egy nyűg ott maradni.


Majd a buszon haza fele potn előttünk epilepsziás rohamot kapott egy férfi, össze pisilte magát (tudom utolsó infó nem releváns), ezért meg állt a busz, megvártuk a mentőket. Ez rádobott még 30 percet az egészre.


Ekkor a lány, már kiszállt mellőlem és kiment a szabad levegőre.


Majd amikor Gödöllőn elértünk az ő megállójába rettenetesen gyorsan eltünt.


Szerintem semelyikünk sem hibázott. Mindketten rettenetesnek éreztük az egészet, de egyikünk sem mert véget vetni a dolognak...


Az első óra után elkellett volna köszönnöm, hogy "Bocsi, de szerintem ez nem fog menni", de így összesen kb 5 óra kínos csendben voltunk egymás mellett, amit a mai napig nem értek.


Online nagyon jól kijöttünk, mindketten próbáltuk fentartani a beszélgetést és mással sem előtte sem utána nem voltak ilyen kínos csendjeim.

2021. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima etterembe beulos randi, elfogyasztottunk egy italt meg egy konnyu kis etket, amikor a fizetesre kerult volna a sor, a srac igy szolt:

“Fussunk el gyorsan, hogy ne kelljen fizetni!”


Eloszor azt hittem viccel, de rajottem, hogy komolyan gondolja. Mindkettonk utan fizettem, termeszetesen nem lett folytatasa a dolognak.

2021. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon aranyos, bájos képek voltak a lányról, jól elbeszélgettünk, majd jött a találkozó ötlet, és említette, hogy cukrászdába szeretne menni... gondoltam tökéletes ötlet, ott találkozunk, így is lett :)

Ahogy rendeltem, odamentem és leültem az asztalhoz, ránéztem, láttam, hogy a haja zsíros, szeme csipás, és mintha megvesajtot kent volna a fogaira... Ez már önmagában elég kiábrándító volt, de mikor megszólalt, furán beszélt (azt hittem ivott), majd úgy fél perc után leesett, hogy értelmi fogyatékos... Én ekkor szépen mondtam, hogy fejezzük be, ez nem fog menni, és kértem a számlát - erre a csaj elkezdett cirkuszolni (felállt, hadonászott, járkált és kiabált), hogy ő egy randira jött, és ez nem az, meg hogy az anyja megfésülte! Közben már 10-12 ember rajtunk nevetett (még a pincérlányok is), na ekkor leraktam a pénzt az asztalra, és eljöttem.

Később egy közös ismerősünktől megtudtam, hogy valóban értelmi fogyatékos a csaj, és a nővére írt helyette a facebookon... azóta 2x meggondolom, hol találkozzak egy lánnyal :)

30/F

2021. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

csók helyett habcsók

krémes helyett rémes

2021. máj. 16. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyből a lényegre akart térni mert egy jobb autóval jött,és úgy gondolta ettől eldobom magam.Hát nem így lett.😂
2021. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is volt olyan randim amikor a csaj egy szot nem szolt, csak igen vagy nem volt mindenre a valasz es sehogy sem tudtam ravenni hogy egy ertelmes mondatot kinyogjon de interneten jol ment a beszelgetes. Nem is talalkoztunk tobbet.


Olyan is volt hogy a csaj eleg kover volt eloben, kepeken nem is latszott rajta. Neten mar beszelgettunk mindenfele izgalmas dolgokrol, ezert gondoltam hogy ha mar itt vagyok akkor tortenjen is valami. Ugy le cumizott mint meg soha senki azota sem.

Na de mikor levette a bugyit akkor ugy megcsapott valami buz hogy mindentol elment a kedvem. Valamit kitalaltam hogy mennem kell, hazavittem es tobbet nem beszeltunk. Utolag belegondolva talalkozhattam volna vele es lehet hogy maskor is leszopott volna.


Volt meg par olyan csaj aki kover volt de a kepeken nem volt az. Ezeket nem reszletezem mert gyakorlatilag nem tortent semmi, csak nem talalkoztam veluk tobbet.


Talakoztam egy csajjal aki szakacs tanulo volt. Pont gyakorlatrol jott mikor talalkoztunk es olyan kaja szaga volt hogy az valami hitetetlen. Nem is volt olyan szep, kepeken jobban nezett ki. Kicsit beszelgettunk es ennyi. Ha nem lett volna kaja szaga akkor sem valoszinu hogy talalkozok vele meg egyszer.


Volt egy csaj akivel randiztam nehany alkalommal. Egyszer mondta hogy nala aludhatok mert anyukaja es a huga is esti muszakosak, csak valamikor reggel 8kor ernek haza. Elmentem hozzajuk, talalkoztam a hugaval meg az anyjaval is. A huga egyebkent egy fullos csaj volt. Na le is leptek otthonrol mi meg kezdtunk akcioba lepni. A csajt levetkoztettem es ekkor jott a meglepetes. A mellei konkretan felvoltak tekerve a melltartoba es miutan lekerult a melltarto akkor lattam hogy a koldokeig ernek a mellei.

Mikor pedig az agyban fekudtunk akkor a csaj nem csinalt semmit, megsem akarta fogni a bret, annyira szegyenlos volt es iszonyat zavarban volt. Nem is nedvesedett egyaltalan. Meselte hogy a volt baratjaval szex kozben o csak becsukta a szemet es hagyta hogy a srac csinalja a dolgat.

Masnap mikor mar otthon voltam akkor gondolkodtam az egeszen. A csajnal az sem stimmelt hogy egy munkahelyet sem tudott megtartani es valami kamu szakmat tanult a munkaugyi kozponton keresztul. Semmi torekves nem volt benne. Ugy dontottem nem randizok vele tobbet es ezt mondtam is neki. Erre megsertodott es letiltott fb-n :D


Talalkoztam egy csajjal aki az egyik kozeli faluban lakott. Ravett hogy mivel autoval vagyok, menjunk ki a kozeli tohoz. A falu szelen egyszer csak elfogyott az aszfalt de mondta hogy csak menjek tovabb, ott van egy to valahol. Hat mentem par km-t es jopar sartocsan at kellett mennem amit a traktorok csinaltak. Egyszer csak feladtam es visszafordultam mert a csaj sem tudta pontosan merre megyunk. Majdnem el is akadtam az autoval visszafele.

A csaj nem talakozott velem tobbet, en meg osszesaraztam az automat es kb fel ev mulva mondta a szerelo hogy elol a huto tiszta sar, ki kellett takaritania :D

2021. máj. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!