Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hogyan érzékeltess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hogyan érzékeltessem vele hogy többet szeretnék?

Figyelt kérdés
Szerintem most még nem úgy tekint rám mint aki többet szeretne mint barátság, bár ki érti a nőket... Most fogunk elsőre találkozni úgy igazán kettesben. 19/F
2010. aug. 23. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Told le a gatyád. Ebből egyből leveszi, hogy többet akarsz, az tuti...
2010. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 23. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Első találkozón szerintem sehogy. Ha normális csajról van szó, akkor szerintem az ráér a 2-3. találkozón.
2010. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fogd meg a kezét és úgy sétáljatok
2010. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha megfogom a kezét és úgy sétálunk az nem túl nyomulós hogy csak úgy odanyúlok és megfogom vagy hogy :D?
2010. aug. 23. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A kézfogás pont jó és egyáltalán nem nyomulós. Miközben sétáltak így szép nyugodtan megfogod a kezét. =)
2010. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg h megismételjük ? ... :D
2010. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!